Karooola28
Fanka BB :)
Ja tezCzy Was też boli, ciągnie czy tam kłuje bardziej jeden jajnik? Ja czuję ogólnie oba i macicę, ale bardziej prawy.
Ale nie wiem czy nie dlatego ze właśnie w prawym rogu ponoć się zagnieździło
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Ja tezCzy Was też boli, ciągnie czy tam kłuje bardziej jeden jajnik? Ja czuję ogólnie oba i macicę, ale bardziej prawy.
A czemu macie te zastrzyki?Nie piecze mnie, te zastrzyki powinno się dawać pod skórę i nie wypuszczać tego pęcherzyka powietrza tylko razem z nim wstrzyknac wszystko. W poprzedniej ciąży mi się siniaki robiły i momentami nie było gdzie wbić igły. Teraz póki co bez siniaków idzie ale dopiero dwa zrobiłam![]()
Tutaj testy dla porownaniaJa już po becie. Wieczorem będę miała wynik. W piątek ostatnia beta 193. Dzisiaj mam znowu stres. Jedynie pocieszam się że coś urosło bo testy wychodzą ciemniejsze ... Ehh. Wizyta potwierdzajaca 18.07 będę wtedy w 6t5d.
Nie stresuj się, będzie dobrze! ja wizyta dopiero sierpień! A kolorem kreski nie masz się co sugerować, bo to zależy od tego ile piłaś danego dnia, od testu, od wszystkiego. Nawet od pory dnia.Ja już po becie. Wieczorem będę miała wynik. W piątek ostatnia beta 193. Dzisiaj mam znowu stres. Jedynie pocieszam się że coś urosło bo testy wychodzą ciemniejsze ... Ehh. Wizyta potwierdzajaca 18.07 będę wtedy w 6t5d.
i witamy po weekendowym odpoczynkuHej dziewczyny! Melduję się z bólem cycków i brzucha, ale bez plamienno i wahania nastroju przerastają mnie samą.
Czytam że u Was wszystko ok do tej pory, bardzo mnie to cieszy! Na zdjęciu nasz towarzysz, piesek mojej przyjaciółki, ale w lasy jedzie zawsze z nami.
Tak właśnie samo mąż mi robi , bo sama się panicznie tego bojęNie piecze mnie, te zastrzyki powinno się dawać pod skórę i nie wypuszczać tego pęcherzyka powietrza tylko razem z nim wstrzyknac wszystko. W poprzedniej ciąży mi się siniaki robiły i momentami nie było gdzie wbić igły. Teraz póki co bez siniaków idzie ale dopiero dwa zrobiłam![]()