reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Mam to samo, czekałam na dwie kreski 6 lat…
I oprócz spania i pobolewanie w podbrzuszu nie mam innych objawow wiec tez bym się ciagle badała ale nie będę tego robić bo zwariuje i nie pomogę tym ani sobie ani fasolce wiec trzymam za nas kciuki żebyśmy były spokojne ❤️
O widzicie.. Ja prawie 4 lata starań i nabralam przez ten czas tyle pokory i spokoju, że aż się sama sobie dziwię, jedyne co to w sobote badania TSH i tyle. Na resztę nie mam wpływu, wiec cierpliwie (póki co ;P) czekam na usg.
 
reklama
Dziewczyny a badała któraś z Was progesteron przy okazji beta hcg? Bo ja mam wyników soboty dopiero dziś i jakoś bez szału bo ok 12 ale niby w normach pisze ze od 2 jest dla pierwszego trymestru. W poprzedniej ciąży był na podobnym poziomie to wjechała luteina więc dziś też wzięłam bo nie będę czekać do wizyty. Na szczęście mam zapas luteiny i zastrzyków z heparyny. 😃
Ja miałam 11 progesteron w poprzedniej ciąży i długo i tak mocne plamienia, krwawienia, że aż na IP wylądowałam. Po luteinie jak ręką odjął
 
Aż mnie przeszły ciarki i się bardzo rozczuliłam gdy zobaczyłam ten wątek 🥺wszystkiego najlepszego dziewczyny ❤️ pozdrawia Was marcówka 2022 💋
Hah, pamiętam jak rodziłam córkę w marcu 2020 i z żalem z tęsknoty patrzyłam na wątek marcowe mamy 2021 (ale zawitałam na majówkach 2021😁), dużo zdrówka dla Ciebie i dzieciątka 🥰
 
Dziewczyny mam dwa pytania😁 czy jak w piątek mam rejestrację do endokrynologa to zleci mi chyba szybko TSH i nie muszę lecieć robić za kasę ( biorę eutyrox 75 teraz) . Co myślicie? A drugie pytanie to.mielismy iść ślub załatwiać, ale ciąża, w sumie nie wiem jak się rozwinie. Bralybyscie ślub w ciąży czy lepiej czekać aż się bobo.urodzi? Ślub bez wesela jak coś.
 
Dziewczyny mam dwa pytania😁 czy jak w piątek mam rejestrację do endokrynologa to zleci mi chyba szybko TSH i nie muszę lecieć robić za kasę ( biorę eutyrox 75 teraz) . Co myślicie? A drugie pytanie to.mielismy iść ślub załatwiać, ale ciąża, w sumie nie wiem jak się rozwinie. Bralybyscie ślub w ciąży czy lepiej czekać aż się bobo.urodzi? Ślub bez wesela jak coś.
Ze ślubem to myśle ze to zależy od Was, jeśli oboje chcecie to czemu nie? :)
Skoro nie będziecie robić wesela, to ja bym chyba tego nie odkładała z powodu ciąży ;)
Co do tsh myśle ze powinnaś pójść z wynikiem bo na jego podstawie dobierze Ci dawkę, jeśli pójdziesz bez a nie będzie punku pobrań z wynikiem na cito co teraz się rzadko zdarza myśle to będziesz pewnie musiała iść drugi raz, No ja zrobiłam badanie i dopiero dostałam leki :)
 
Dziewczyny mam dwa pytania😁 czy jak w piątek mam rejestrację do endokrynologa to zleci mi chyba szybko TSH i nie muszę lecieć robić za kasę ( biorę eutyrox 75 teraz) . Co myślicie? A drugie pytanie to.mielismy iść ślub załatwiać, ale ciąża, w sumie nie wiem jak się rozwinie. Bralybyscie ślub w ciąży czy lepiej czekać aż się bobo.urodzi? Ślub bez wesela jak coś.
O endokrynologu sie nie wypowiem, bo nie wiem jak jest w Polsce. A co do slubu,ja bym brala :) gdyby było z weselem to niekoniecznie, ale sam slub pewnie ze tak. Znam duzo dziewczyn, ktore odlozyly i po porodzie byly tak zaaferowane dzieciatkiem, ze plany o slubie poszly w odstawke. :)
 
reklama
No i spać już nie.moge od czasów dni płodnych po nocach😅 a gdzie będzie dalej. Jest 4 rano a ja już nie śpię dwie godziny 😩
ja od kilku dni mam tak ze się budze 4-5 rano. Idę wtedy po wodę, czasem wychodzę na balkon posłuchać jak ptaszki świergolą i wracam do łóżka. Zasypiam w 30 sekund i później nie mogę się dobudzić już caly dzien 😅🤣
 
Do góry