reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Też kupiłam dziś 2 opakowania roz. 1 Bambiboo i jedno Huggies, zobaczymy które nam się lepiej sprawdzą ;)
 
reklama
Dziewczyny jak kupowaliscie kokon to sam czy ten zestaw 5- elementowy?
Chodzi mi o to czy ta kołderka i poduszka może być wykorzystana do gondoli ? Czy to wymiarowo pasuje ?
 
A ile pieluszek tetrowych kupowałyscie ? Z tego co pamiętam to chyba sporo ich było potrzebne...a staniki do karmienia macie coś do polecenia??
 
Dziewczyny jak kupowaliscie kokon to sam czy ten zestaw 5- elementowy?
Chodzi mi o to czy ta kołderka i poduszka może być wykorzystana do gondoli ? Czy to wymiarowo pasuje ?

Ja nie kupowałam kokonu, ani żadnej pościeli do łóżeczka.

A ile pieluszek tetrowych kupowałyscie ? Z tego co pamiętam to chyba sporo ich było potrzebne...a staniki do karmienia macie coś do polecenia??
Pieluszek tetrowych mamy ok. 25 sztuk. Do karmienia zamówiłam sobie staniki z H&M z polecenia koleżanki, dwupak kosztuje chyba 129 zł, ja kupiłam taniej na wyprzedaży. Generalnie są bez fiszbin i usztywnien, mają tylko takie wyciągane wkładki. Są suuuper wygodne w noszeniu, już w nich śmigam, bo klasyczne staniki mnie już mocno uwierają 🤣🤣
 
Pościeli do łóżeczka nie ? Śpiworek w takim razie ??
A jakieś znalazłyscie gdzieś taniej aspiratorki do noska ? Macie jakieś stronki gdzie są rzeczy w miarę dobrej cenie ?
 
.
Pościeli do łóżeczka nie ? Śpiworek w takim razie ??
A jakieś znalazłyscie gdzieś taniej aspiratorki do noska ? Macie jakieś stronki gdzie są rzeczy w miarę dobrej cenie ?
Ja planuje najpierw spanie w rozku. Podobno około Miesiąca dziecko może spać w rozku. Później planuje kupić to

A później ten śpiworek

Planuje ale jeszcze nie kupuje. Nie wiem jak to będzie. My rozpakowujemy się niedługo (mam nadzieję że najwcześniej 11.02) wiec pytanie ile będzie w szpitalu itp.
Jeśli Wy rodzicie w marcu, np pod koniec tez na pewno pogoda będzie inna i może od razu śpiworek na ramiączka....
Ja mam taki plan jak wyżej a co z tego wyjdzie to się okaże...
 
reklama
.

Ja planuje najpierw spanie w rozku. Podobno około Miesiąca dziecko może spać w rozku. Później planuje kupić to

A później ten śpiworek

Planuje ale jeszcze nie kupuje. Nie wiem jak to będzie. My rozpakowujemy się niedługo (mam nadzieję że najwcześniej 11.02) wiec pytanie ile będzie w szpitalu itp.
Jeśli Wy rodzicie w marcu, np pod koniec tez na pewno pogoda będzie inna i może od razu śpiworek na ramiączka....
Ja mam taki plan jak wyżej a co z tego wyjdzie to się okaże...
Pati to Ty już za chwilę!!! Będziesz miała cesarkę ?? Daj znać koniecznie co i jak 😊
 
Do góry