Calineczka92
Fanka BB :)
GratulujęMam wyniki. Jakoś jeszcze nie umiem się cieszyć..
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
GratulujęMam wyniki. Jakoś jeszcze nie umiem się cieszyć..
GratulacjeTo i ja pokażę mój. Dzisiejsza kreska chyba nie budzi żadnych wątpliwości...
Przynajmniej nie spada.![]()
To pierwsze...
No w końcu jesteś!bo już się martwiłam.
czemu „”? Nie czujesz tego czy strach dupe obleciał?
![]()
KochanieTo pierwsze...
my za Ciebie będziemy zacieszac, po to nas masz tak na zapas żeby starczyłoMam wyniki. Jakoś jeszcze nie umiem się cieszyć..
o jaaaaNo właśnie biegłam Wam wstawiać. O tu na dole![]()
U mnie dziś 8 dpo już, bo miałam w 11dc owulację. W ogóle jakoś szybko mam ostatnio te owulację, ale na razie nie sikam bo mnie stresuje biel straszniea kiedy Ty kochana zaczynasz sikanie?
nie poddajemy się! Dzisiejsze życzenia wszystkie muszą się spełnić ! To nasz dzień przecieWstawiajcie, wstawiajcie jak najwięcej tych kreseczekja dziś złapałam jakiegoś doła bo mnie podbrzusze boli i jajnik trochę kłuje
i już sobie wkręcam że nic z tego nie będzie, a przecież jeszcze szansa jest
proszę o klapsy w dupsko
![]()
my za Ciebie będziemy zacieszac, po to nas masz tak na zapas żeby starczyłogratulacje niech rośnie kolejna marcowa kruszynka!
![]()
Jakby coś trochę przebija .Niby tu ale pierdole xd już nie robię tych testów bo to nie ma sensuale człowiek jest głupi xD