reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
my wiedzieliśmy już od dawna jak nazwiemy nasze dzieci, przed starankami już był plan:-)
a i od samego początku czułam, że to facecik, raz tylko przez moment pomyślałam, że może jednak nie
 
Witajcie :)
ja już w domku , trochę szkoda bo było fajnie ale jednak najlepiej iu siebie w domku i w swoim łóżeczku.
uciekam do łóżeczka jestem taka zmęczona, jutro wszystko opiszę i Was nadrobię:)
spokojnej nocy mamusie, dzieciaczki i fasolki :)
 
U nas do samego konca tzn do pojscia do urzedu nie moglismy sie zdecydowac. Miala byc Oliwia, Lena, Blanka i w koncu zostala Aleksandra!:) Do naszego smiesznego nazwiska nie wszystkie imiona pasuja:p
A i moja kreseczka tez byla bladziutka.
Dobranoc mykam do lozeczka!
 
Witam dziewczynki my wróciliśmy wczoraj wkońcu do domku :tak: teraz może uda nam się na dłużej zakotwiczyć :tak:
Moja Ola niestety wciąż bardzo mało je :-( jutro robimy jej posiew i badanie moczu bo niestety przy zakażeniu układu moczowego często dzieciaki nie maja apetytu, a dla niej było by to fatalnie, znów czekał by nas szpital :-(. Trzymajcie kciuki oby z siuśkami było oki :tak: bo ja już chyba nie dała bym rady 5 raz być w szpitalu z malutką :-( psycha ostatnio mi siada, jakoś mi smutno bo moje dzidzi do tej pory ładnie jadło a teraz każde karmienie równa się płacz, wypychanie smoczka i zjedzenie raptem 60 ml ehhh szkoda gadać.
Miłej nocki dziewczyny.
 
My weekend wykorzystaliśmy w pełni, w górki pojechaliśmy. Antko Beskidy ma już zaliczone :) Spacerek po urokliwym lesie - jelenie, sarny i żubry ;D Polecam Ustroń Marcówki - park leśnych niespodzianek wyyypas ;)

Teraz cappuccino i chwila dla mnie.

My też dzisiaj zaliczyliśmy park leśnych niespodzianek.
Grześ zachwycony i strasznie zmęczony.
A może gdzieś tam się spotkałyśmy ? :-):-):-):-)
 
a ja dzis totalnie wypluta i mam okropne zawroty glowy :-( teraz już lepiej troche, ale wczesniej balam się brac Ole na rece.

Madzia trzymam kciuki za Was!
 
Hejka dziewczynki, ja oczzywiście na momencik nocną porą.

Yra Dziękie wielkie za namiary!!!! Od dawna marzyłam o takim wypadzie z M, planuję zrobić mu niespodziankę i nie mówić mu do samego końca gdzie pojedziemy:tak: a myślę o listopadzie. Marcel zostanie z dziadkami a rodzice będą mieli romantyczny wypad. Te oferty specjalne bardzo atrakcyjne, jeszcze raz wielkie dzięki.:-) A swoją drogą powinnaś jakąś prowizję od nich otrzymać za tą reklamę.:-D

Dziewczyny z Poznania dajcie znać jak będziecie realizować jakieś spotkanko, ja jak najbardziej się na to piszę.:tak:

U nas wszystko oki, kupiliśmy dziś nowy telewizor, mały dostał ciuszki od babci i dziadka, weekend udany.

To na tyle. Dobranoc.
 
reklama
Dzien Doberek!
My wczoraj wybralismy sie na caly dzien do kuzynki, 3 godziny jazdy samochodem....Balam sie, ze Mlody bedzie plakal, ale nie bylo najgorzej. W tamta strone spal caly czas, a zpowrotem tylko ostatnie pol godziny marudzil...A dzien byl cudowny, bezchmurne niebo i ciepelko....
Tylko na ojczyma sie wkurzam...wwrrrr..ale co tam, jeszcze 2 tyg i do domciu...
Redan znowu nie spi po nocach, juz sama nie wiem o co chodzi, to juz 2 miesiace, czasami jest dobrze, ale zaraz wraca to samo...
Wy rozmawiacie o wyjazdach, a ja juz sie najezdzilam i chce do domku!!!!
A z imieniem, to nie znalam plci do konca, ale jakos czulam, ze bedzie chlopak, imie dla chlopaka wybralismy szybko, z dziewczecym bylo gorzej(chociaz myslalam o Karolinie-bardzo lubie to imie...), wiec dobrze, ze przeczucia sie sprawdzily...

Milego Dnia Kobitki!
 
Do góry