reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
YRA Camilia to homeopatyczny lek. Taki w płynie w kapsułce i się wlewa do buzi. :)
super jest..lespsze to niż czopek, dla mnie.

my na 9 maja idziemy do ortopedy:) ciekawe co powie na temat befdo bo wezmę

ale u nas wygarek lekki. Mlody ma krotki rekawek i bluze i hasa po dworze...bez rajstopek same dresiki :) ale m u sie podobA
 
hej dziewczyny.Kurcze u nas od kilku dni pogoda typowo jesienna szaro buro i wietrznie.Lepetyna mi nawala spac sie chce i na nic ochoty niemam.Maly wczoraj 3 razy spal przez to. A ja teraz tez senna ale zasnac nie moge.Chcialam z 15 min skorzystac bo moze glowa przejdzie ale nie potrafie pomomo ze geba sie drze od ziewania.Maly za to juz 2h drzemkuje.Dzis idziemy do przymiarki alby,kupic wreszcie zaproszenia i do obiecanego mc donalda.Zeby tylko sie nie rozlalo bo z malym nieprzyjemnie chodzic po deszczu.ide sobie kawe druga strzelic i tabletke wziasc moze przejdzie bo prysznic nie pomogl.
 
hejka
a ja zostalam slomiana mamusia do piatku, moi rodzice wzieli pawelka razem z z babcia, tylko zapomnieli mleczka i teraz m tez pojechal im zawiezc...
wiec ja posprzatalam i ciekawe jak dlugo bede cieszyc sie wolnoscia a kiedy zaczne tesknic, tzn tesknie juz za moim szkrabem i mysle czy wszystko ok...
ale nie bylo wyjscia bo nadal do zlobka sie nie nadawal, kaszel i katarek, 3 tydzien:/

nonic ide sie wykapac, naleje sobie winka i jeszcze zagladne
 
Troche płaczu przy zasypianiu było, bo nadal katarek dokucza. Kupiłam to wapno i nasivin mam nadzieje, że spokojnie prześpi noc. Ja chyba też zaraz pójde sie umyć i położyć.
 
ale cisza :)
a ja padam - zrobiłam dziś z tymi truskawkami do końca - oplewione i folia położona - M mi pomógł, jeszcze tylko jutro muszę posadzić młode sadzonki a mam ich 25 i finito - czekanie na owoce :)
mała dziś połowę dnia spędziła na zewnątrz - a jaki apetyt miała :) teraz już obie śpią a ja seriale :)

karalajna odpoczywaj jak tylko możesz - korzystaj z chwili że nie masz małego :)
 
alez cudownie cieplo dzisiaj bylo! Prawie caly dzionek na dworku, latalam tylko, zeby Mlody nie zjadl niczego z ziemi..hehehehe..ale i tak umorusal sie ziemia, ile radosci przy tym bylo :-D

k_aralajna wypoczywaj! A bylas u lekarza z tym przedluzajacym sie przeziebieniem?Kurka moze to na tle alergicznym?Bezsensu z tym zlobkiem, a musicie placic jak Pawelek chory?
 
hej.
my tez dzisiaj bylismy troche na dworku, oby tylko ta pogoda sie utrzymala... super jest.

dobra, doczytalam Was i lece dalej pisac ogloszenia.

Tata dzisiaj probowal malego uspac, ale wyl, az sie zanosil a przy mnie usnal w ciagu 2 minut.
 
Witam się! My też większość czasu dziś na podwórku. Ja się zmęczyłam na maxa a moje dziecię nie miało dość:p Teraz już śpi, mam nadzieję, że w miarę spokojnie do rana.
 
reklama
heronek zaplacilismy za kwiecien ale w maju obiecali nam upust, ja mysle ze to nie alergia, po prostu antybiotyk zle dobrany... ale juz jest lepiej, i mam nadzieje ze tak bedzie, po swietach mysle pojdzie i bedzie oki!!

na tle alergicznym to ja katar mam ech

wypoczywam wypoczywam wypoczywam:)
 
Do góry