reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

a ja od soboty mam taką ochotę na MOJEGO M:tak::tak::tak: normalnie nie mogę patrzeć jak się rozbiera bo mnie bierze ech...
pomarzyć póki co ale 37 tydzień wybije i się poprzytulam:tak::tak::tak:
 
reklama
A mój Maluch cały czas ma położenie zmiennie. Za nic w świecie nie może znaleźć sobie jednej odpowiedniej pozycji.
Od wczoraj czuje bardzo słabo ruchy, zaczynam się trochę martwić. To normalne że w tym okresie tak sie dzieje? Bo nawet jak w nocy nie śpię po pare h to Maluch leciutko kopnie raz na jakiś czas ,a w dzień to już nie ma nawet o tym mowy :dry:
 
odebrałam wyniki krwi i moczu i znów anemia. brałam ascofer, tardyfrol fol plus odpowiednia dieta i nic to nie pomaga.... ;( ciekawe co tym razem zaleci lekarz.
 
A mój Maluch cały czas ma położenie zmiennie. Za nic w świecie nie może znaleźć sobie jednej odpowiedniej pozycji.
Od wczoraj czuje bardzo słabo ruchy, zaczynam się trochę martwić. To normalne że w tym okresie tak sie dzieje? Bo nawet jak w nocy nie śpię po pare h to Maluch leciutko kopnie raz na jakiś czas ,a w dzień to już nie ma nawet o tym mowy :dry:

może ma jeszcze sporo miejsca i taki mały spokojniaczek z niego jest:tak::tak::tak: poleż na lewym boku zjedz coś słodkiego i czekaj powinien się rozbujać:tak::tak::tak:
 
A mój Maluch cały czas ma położenie zmiennie. Za nic w świecie nie może znaleźć sobie jednej odpowiedniej pozycji.
Od wczoraj czuje bardzo słabo ruchy, zaczynam się trochę martwić. To normalne że w tym okresie tak sie dzieje? Bo nawet jak w nocy nie śpię po pare h to Maluch leciutko kopnie raz na jakiś czas ,a w dzień to już nie ma nawet o tym mowy :dry:
ale się rusza w dzień? Jeśli tak to myślę,że nie masz czym się martwić może ma takie dni...moja mała też czasami się wycisza i słabiej się rusza ale się rusza;-)
 
Witam:)Ja też w nocu nie mogłam spać bo brzucho bolałą, wziełam no spe i po godzince jakoś usnęłam
rybkaMoja mała tez się wypina i to bardzo, a mój M też mówi że nie może na to patrzeć bo go to aż boli, nasza dzidzia najbardziej upodobała sobie prawy bok, co się tylko położe to odrazu takie kopnikai doostaje
 
reklama
Do góry