reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Ruszylo sie ,to dobrze:-)
Ja wczoraj mialam dwa telefony a dzis 3 smsy z pytaniem czy mam juz bole i czy to juz?:baffled:
Jeszcze 4 dni i przytule naszego syneczka:-)
U nas dzis mamy Dzien Matki :-),coreczka dala mi misia z napisem Kocham cie mamusiu:tak:,lzy w oczach mi stanely:sorry2::sorry2::sorry2:...serio.
Wczoraj spedzilismy super dzionek nad morzem ze znajomymi a dzis odpoczywamy bo nogi to mnie tak bola ze szok.
 
Dziewczyny jesli chodzi o czop to nie ma sie co nastawiac ze porod bedzie za 2-3 tygodnie czy za 2-3 dni. To jest zupelnie nie miarodajne. Niby jak z krwia to szybciej, a jak bez to dluzej, ale naprawde nie ma reguly.

Myfa wierze ze przezywasz. Czasami to sie zastanawiam czy lepiej znac termin porodu (cc) czy czekac az sie cos samo zacznie. Tu sa minusy i tu.
 
Witajcie,
Wpadłam tylko znów się przywitać... leżę z paskudną anginą, trzeba mieć pecha by na koniec tak sie załatwić - a całą ciążę się trzymałam! Muszę sie wykurować do piątku, a Malutki musi we mnie wytrzymać. Jestem tak osłabiona, że teraz zaczynam błogosławić decyzję lekarzy o cc. Wstaję z łóżka to kręci mi sie w głowie.
Uciekam lezec z powrotem, trzymajcie się!
 
MR ja na szczęście nie mam takich telefonów i sms-ów albo nie zwracam na nie uwagi po prostu. to czysta ludzka ciekawość. nie przejmuj się tym.
na każdą z nas przyjdzie pora :tak:
nogi teraz to też moja słaba strona, przejdę się na krótki spacer albo po sklepie większym i juz mam dość :baffled: a wcześniej mogłam kilometry robić i nic. no cóż uroki ciązy :tak:

wczoraj jeszcze malineczka sprzątała chałupę i gotowała staremu a dziś już ma dziecko w "realu" :-)

ja nie miałam czopa w pierwszej ciąży i teraz też sie nie zanosi bo termin z usg i moich wyliczeń to 1 kwiecień a do szpitala idę 27 marca. chyba żeby coś tam wcześniej się ruszyło.



 
Vinniki kuruj się biedactwo! współczuję bardzo :-(
nika byłam właśnie na wątku ciąża, poród, połóg / czy to już? (jakoś tak ) i tam dziewczyny z UK piszą jak przyśpieszyć poród :tak: jest coś o żelu intymnym Durex na zmiękczenie szyjki i jedzeniu ananasa. poczytaj sobie.




 
reklama
Nika ja też teraz leżę, i czuję się tak dziwnie jak przed miesiączką. Nie mam żadnych skurczy, raczej tylko takie zwykłe pobolewanie brzucha jak przed okresem.
 
Do góry