reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

No właśnie, ja też zapomniałam OLIWIERKU GRATULUJĘ!!!!!

Karolka, zaglądaj częściej, bo tęsknimy za Wami, Adi też posyła buziaki dla Gabuli!!!!:-D

A do mnie właśnie @ przychodzi i brzuch mnie boli, buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.....
 
reklama
Dziewczyny uzupelniam liste marcowek ,brakowalo mi danych kilku dzziewczyn ,wiec napisalam i milo spytalam czy by jedna z druga nie podala i o to cala awantura....chyba moj mozg nie ogarnia tak blachego problemu:confused2:....albo faktycznie ktos chce atmosfere popsuc bo juz nie rozumiem...
Twoj mozg ogarnia jestem pewna na 100 tylko ktos chyba nie potrzebnie napisal o jeden post za duzo!!!!!!
A atmosfera dziiiiwwwnnnnna!!!ale co? przez jedna forumowiczke nie mam zamiaru psuc sobie nastroju na reszte dnia i przejmowac sie jak nie chce z nami pisac to przeciez łez za nia wylewac nie bede:no::no::no:

pisze jedna reka bo maruda na kolanach
 
Dziewczyny uzupelniam liste marcowek ,brakowalo mi danych kilku dzziewczyn ,wiec napisalam i milo spytalam czy by jedna z druga nie podala i o to cala awantura....chyba moj mozg nie ogarnia tak blachego problemu:confused2:....albo faktycznie ktos chce atmosfere popsuc bo juz nie rozumiem...


Nie przejmuj się;-) Każda z Nas tutaj urodziła dziecko i cieszy się z każdego postępu, wagi, ząbka i tak dalej i mamy na tyle odwagi żeby się tym cieszyć i"chwalić". Nasze dane masz a ja jestem DUMNA ze swoich dzieci i bede o tym pisać:tak:
 
No właśnie, do tematu nie wracamty!!!!

A mój mały dzisiaj marudny jest... chyba go te dziąsełka bola.... a mnie brzuch i mamy niewesołą sytację, bo i jemu i mnie chce się wyć...:sorry2:
 
co za durny post Niki!!!! brzydko napiszę ale Ty dziewczyno masz zrytą psyche!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Rozumiem że można mieć słabą samoocene problemy w domu ale... trzeba mieć jakiś umiar w tym co sie pisze..Wiecznie wszystko w czarnych barwach widzisz... Nikt Cie prosił nie będzie abyś tu pisała..
Nie chcesz to nie pisz i swoich danych i możesz wcale nie pisać na forum jak Ci to nie pasuje..
Tyle że jak masz problem to lecisz na forum i żalisz się o swoich problemch... Wyolbrzymiając je pewnie ogromnie bo taki masz charakter..Chciałabyś aby Ciebie słuchali a Ty od siebie nic nie dajesz..Komentować niczyich postów nie komentujesz:wściekła/y::wściekła/y: tylko swój czubek nosa widzisz żeby to Ci mówili jaka Ty bieeeedna jesteś...
To ze Tobie się coś nie układa(ale pewnie sobie to też wymyslasz), nie oznacza że masz innym psuć życie..
Nikt Cie do niczego nie zmusza:wściekła/y:

M*R nie przejmuj sie, bo wiesz ze my Cie tu kochamy:-):-):-):-)Modroklejke też!!

A ja oczywiscie uzalezniona od moich forumowych koleżanek oczywiście musiałam jeszcze tu wskoczyć na chwile:-D tylko jednak sobie humor zepsułam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Dzięki dziewczyny za gratulacje ząbków:tak:

Przejdźmy na forum do normalnej atmosfery bo jak toM*R napisała- Mój mózg nie ogarnia tak błachego problemu:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry