reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

No w końcu nadrobiłam przynajmniej ten wątek:zawstydzona/y:
Karolka - gratuluje nowej posadki:tak:
Ivaz - ale lipa z wózkiem, draństwo straszne, ludzie to nie maja skrupółów:wściekła/y:

U nas dzis lepiej, w pracy w koncu dostałam odp na moje podanie wiec walnełam szefowej ksero na biuro i juz:-p Nie otworzyła jadaczki na szczeście:-D
Mamy dzis na weekend gosci którzy zapowiedzieli sie .... jakies 3 godz temu:szok: no i teraz latam jak z pieprzem bo trzeba jakies jedzonko przygotowac i sie ogarnąc. Beda z 2 małych dzieci:szok:
Zmykam wiec bo zajrzałam tylko na chwilke, nie moglam sie powstrzymac:-D
 
reklama
Gosia,Karola-Witam :tak: Gosia a ja się czoraj zastanawiałam gdzie Ty jesteś :-D musiałam ominąź post jak pisałaś że wyjeżdzacie.
Ivaz-Przerąbane ze zjodziejami :szok:
Ewelcia-Szymonek miał świetną pozycję do spania :-) i jak rączki ułożone :-D
Sara-jak Pati śpi na brzuchu to ja też co chwile sprawdzam czy oddycha :-D
Ja jestem teraz zmęczona spacerem ;-) nogi bolą strasznie :-D oj ile myśmy dzisiaj kilometrów przeszły ;-) Mirosłava i znowu byłyśmy w Twoich okolicach :-) tym razem szłyśmy z koleżanką. Patrycja śpi od 20 :-) od razu po kąpieli i po butli zasnęła, dzisiaj to byłam pewna że zaśnie szybko w dzień spała malutko. Najpierw od 10 do 11 później od około 12:30 jakieś pół godzinki bo przyjechała moja babcia i malutka postanowiła sobie wstać :-D no i na spacerku spała jakieś 20 minut resztę drogi się bawiła miśkiem, nosiłyśmy ją na rękach na zmianę lub sobie leżała ;-). Jak na Patrycję to dwie godziny spania w dzień to mało więc mam nadzieję że noc będzie spokojna...a jutro wyjazd do teściów Nas czeka :-D.
 
Miałam iść jutro na wesele ale nie idziemy, Ada ma straszny katar i kaszle, jutro idziemy do lekarza :baffled:
Pewnie pojadę do kościoła chociaż złożę Młodym życzenia. Świetnie poprostu:-(
 
A ja jak zwykle tylko z wieczora wpadam :-p bo wtedy mogę na spokojnie poczytać ;-) bo z Alankiem to nie da rady bo w klawiaturę wali :-)
Dziś był nawet spokojny i nie marudził tak bardzo jak przez ostatnie tydzień :tak:ale z tego co czytam to wszystkie nasze dzieciaczki dają troszke popalic przez ząbkowanie nawet najspokojniejszy susełek M*R dał troszke znać o sobie :rofl2:
A ja jeszcze jutro do pracy :crazy: a normalnie mam dość jestem tak umeczona tym tygodniem że masakra :eek: najgorsze jest to że chrzciny tuż tuż a tu nic nie załatwione ale jutro po pracy działam ide zamówić lokal i torta :tak:

Ewelcia poza Szymka do spania śmiesznie wyglada :-D mój Alan do tej pory nie lubi leżeć na brzuchu a tym bardziej spać i dobrze bo ja bym sie bała że się udusi :eek:
Nika remontuj się a później foty powklejaj jak to wszystko wygląda ;-)
MojeMaleństwo ja ostatnio tez tak miałam ze cały czas bym mogła jeść i podjadać normalnie geba mi się nie zamykała i waga też poszła w góre :szok: ale jak wróciłam do pracy to zaczęłam chudnąć w 2tyg schudłam 1600gr :tak:
Modroklejka może Adaś ząbkuje dlatego nie chce jeść u nas to samo Alan pluje ale ja wytrwale dalej karmię :sorry: już się do tego przyzwyczaiłam bo on ma tak często :-(
 
Karolka gratuluję nowej pracy :tak: ja też właśnie czegoś szukam, bo nie bardzo mogę wrócić do starej pracy, tam miałam 2 zmiany, a teraz nie bardzo mam z kim dzieci zostawić do 22:cool::tak:
Ivas nie dziwię się że jesteś wściekła, ja swój wózek trzymam w domu, bo też by mi go ukradli z korytarza, w tym roku już 2 razy włamali mi się do piwnicy :wściekła/y:
Eve daj znać co powie lekarz. U mnie dziś rozłożyła się Iza , po 3 dniach w przedszkolu rano obudziła się z mega katarem i kaszlem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mam nadzieję że Wojtek się nie zarazi :-(
 
Ale mam zgage:cool:,a przeciez w ciazy nie jestem:-D
przetestuj sie:-D:-D:-D

Miałam iść jutro na wesele ale nie idziemy, Ada ma straszny katar i kaszle, jutro idziemy do lekarza :baffled:
Pewnie pojadę do kościoła chociaż złożę Młodym życzenia. Świetnie poprostu:-(
Oooo wspolczuje!!!!

M pojechal po winko i mamy jakis filmik znow ogladac.
Mam jakiegos koniaka(Henessy) nie dobry jak jasna cholera i wisky jakies tam ale nie przepadam,nalecialo mnie na winko .........

Irma oby tylko Wojtek sie nie zarazil.

Laski ja tez ciagle jem,normalnie buzia mi sie nie zamyka
 
reklama
Kurcze od urodzenia mała mi nie chorowała a tu w tym cholernym żlobku wystarczyły 4 dni. M pójdzie na zwolnienie, bo ja w poniedziałem mam pierwszy dzień w pracy.
 
Do góry