reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Miałam takie na magnes i ciągle gubiłam tzn.mialam taki w nosie :-D
Co do przekłucia uszu to ja chyba poczekam aż mała będzie miał rok taki prezent na roczek jej zrobię kolczyki już ma na chrzciny dostała ale i tak jak przebijają to tymi swoimi ze stali chirurgicznej w kolorze złota(lepsze od srebrnej)one sa w takim pistoleciku i nim się przebija tzn.od razu kolczykiem nie igłą
 
reklama
Nasza tez dostała na chrzciny,nawet dwie pary ale my nie chcemy jej przebijac. Mi nie podobaja sie male dzieci z kolczykami - sorki dziewczynki:zawstydzona/y: Wiec Nadia bedzie miala kolczyki jak sama zdecyduje o tym czyli jak bedzie starsza.
 
Ja mysle ze lepiej przebic jak dziewczynka jest mala,ale to tylko moje zdanie.
Mojego m siostrzenica ma 5,5roku i ona juz od roku wola kolczyki i poszli z nia do kosmetyczki jedno udalo sie przebic a drugiego ucha nie dala,wiec poszla z nia Renata grugi raz na drugie ucho,ale ona jest zwana i sie nie dala.
A teraz lazi i placze ze ona chce kolczyki!!! I chce zeby jej ktos tak to zrobil zeby nic nie czula a je miala.:-D:-D:-D
Mialam gosci hehe juz pojechali,Szym maruda do kwadratu- nie chcial za bardzo jesc kaszki:eek:wszystko pcha do buzi i sie wscieka!!!
Teraz lapie komara:-D
 
Ja mysle ze lepiej przebic jak dziewczynka jest mala,ale to tylko moje zdanie.
Mojego m siostrzenica ma 5,5roku i ona juz od roku wola kolczyki i poszli z nia do kosmetyczki jedno udalo sie przebic a drugiego ucha nie dala,wiec poszla z nia Renata grugi raz na drugie ucho,ale ona jest zwana i sie nie dala.
A teraz lazi i placze ze ona chce kolczyki!!! I chce zeby jej ktos tak to zrobil zeby nic nie czula a je miala.:-D:-D:-D
właśnie tego się boję.....
a co do kolczyków... jak byłam w paryżu widzialam hinduske która szła z dwoma dziewczynkami jedną za rączke a malutka w wózku... i wszystkie 3 miały kolczyki w nosie... tylko że one mają taką urode że to pasuje i wyglądało pięknie
 
Mnie tez sie nie otwiera!!!

OoooNadinka ma 6miesiacow:-D:-D
Wszystkiego naj dla niej!!!
A moj zadzien bedzie mial 7miesiacow hehe

Moj juz sie wyspal:eek:
 
Ostatnia edycja:
A Zuzia budzi sie dzisiaj tylko po to, zeby płakać...:zawstydzona/y:Masakra, to już trzeci dzień taki w tym tygodniu (nie licząc strasznego poniedziałku - po chrzcinach). Mayślę, że to zęby ale już mam dość a jeszcze jestem słaba więc ledwo sobie radzę... M ma kaca więc zaległ... a ja jeszcze na targi chcę się dzisiaj wybrać - są takie dziecięce. z ciuszkami zabawkami - ale też na przykład są opowieści o tym jak podróżowa z dzieckiem w dalekie strony - np do Indii:tak:
Sara - jak ja starałam się wszystko podczytać to potem nie miałam siły odpisywać. teraz często przelatujęi jak widzę coś ciekawego - czy na coś chcę odpowiedzieć toi się zatrzymuję. przecież każda z nas ma w domu małe dziecko - wiadomo nie ma czasu.

MM - jak tam skoczek? fajna sprawa bo ja się zastanawiam czy kupić Zuzi

Justyna jak dla Nas skoczek to extra sprawa mala na nim szaleje jak glupia nawet nie przypuszczalam ze moze ja to tak bawic :-D ale jak narazie czesto jej do niego nie wkladam staram sie coraz wiecej.. tak stopniowo;-) Ale ogolnie POLECAM:-)

Dziewczyny ktore maja coreczki-przebijacie uszka swoim pociechom?Bo ja chce sprawic malej kolczyki po chrzcinach-po,bo znow mam przecieki ze ktos planuje dac zlote kolczyki ale pewna nie jestem,czy to tylko nie plotka:-Djak w razie jednak nie dostanie to sama jej kupie:cool2:Jak ktoras dziewusia juz ma kolzyczki to pochwalcie sie-jak wyglada przebijanie uszek w praktyce,jakie kolczyki najlepsze itp.

Z tego co wiem to do 4 miesiaca dziecko nic a nic nie czuje:tak:
Mi sie podobaja dzieciaczki z kolczykami:tak:
Ja chcialam zrobic Amelce teraz jak bylismy w PL ale Darek mial jakies "ale" (boidudek jeden:-D) dlatego ustalilismy ze zrobimy to na swieta lub przyszle wakacje:tak:

Zmieniając temat - dziewczyny widziałyście to http://https://www.babyboom.pl/forum/album-rodzinny-f93/pedofilia-na-naszej-klasie-20889/ normalnie jestem w szoku:szok::szok::szok:
Mam nadzieje ze nikt nigdy nie wykorzysta zdjęc naszych malenstw do czegoś takiego:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Link sie nie otwiera ale chyba wiem o co Ci chodzi bylo o tym glosno ze pedofila szerzy sie na NK:crazy: dlatego radze blokowac galerie dla nieznajomych i nie przyjmowac fikcyjnych kont:no: Mojej siostry kolezanka zobaczyla swoja coreczke w internecie.. naga.. zdjecie przerobione z NK:-:)crazy:
 
Hej Kochane!
Po pierwsze gorące całuski dla Nadii z okazji pół roczku :-)
Co do kolczyków, to ja też poczekam aż Lenka będzie chciała sama i będzie trochę starsza- choć małe dziewczynki wyglądają uroczo. Nie przebiłam bym jej teraz uszków- uważam, że jest za mała, a w okolicy roczku..hmmm jak jeszcze pracowałam u kogoś w gabinecie to tam musiałam przebijać uszy- teraz u siebie tego nie robię( nie lubię) i przekłuwanie uszu u 1-2 latek kończyło się zwykle na 1 uszku a drugie za jakiś czas, bo małe księżniczki na drugie już tak chętnie "podstawić się" nie chciały:-)
U nas remontowe szaleństwo w gabinecie trwa, na środę mam już zapisane klientki na nowe miejsce więc musimy skończyć- Krzyś mówi, że tak będzie:tak:
Mała nadal marudna, mało śpi w dzień a jak nie śpi to już nie chce się tak zabawiać- kiedyś nie było z tym problemu.
Krzyś zrobił nam drineczki i będziemy oglądać mecz, nie przepadam, ale czego się nie robi w imię miłości......;-)Dobrze, że jest jedna 15min. przerwa, którą można wykorzystać:tak:
 
reklama
Witam, witam :-D:-D
Tak, przebiłam Drusi uszka, dokładnie 12 sierpnia. Przez chwilę płakała, ale zaraz zapomniała o wszystkim. Nic jej się z uszkami nie robi, rzadnych zaczerwienień ani ropy. Szaleje, pełza, przewraca się i "przykleja" do boków łóżeczka ( mamy turystyczne) i nie robi sobie krzywdy, nie zahacza nimi.
 
Do góry