reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Nadia dziękuje za zyczonka:tak::-)

MM - masz rację, ten link jest o pedofilii na NK:szok: Nie widziałam tego wczesniej i jestem w szoku, jak tak mozna przerobic zdjęcie niewinnego dziecka:wściekła/y::wściekła/y: Zboczeńcy jedni:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ja to bym takich kastrowała ;-) i nie ma zmiłuj. Na ochotnika moge sie zgłosić:-p Rach ciach i po krzyku:-D Musze poblokowac fotki na nk

Nadi juz spi ale dzis mega marudna była i spała az 3 razy po godzinie w ciągu dnia:szok: to dla niej b duzo. Mam nadzieje ze to przez pogode a nie choróbstwo:no: Kicha troche ale czasem tak ma ze jednego dnia kicha czesto a drugiego juz wcale. Wiec czekam co bedzie jutro
 
Wszystkiego najlepszego dla Nadinki!!!:-D:-D:-D

M. ogląda mecz a ja w końcu zaglądam do Was:-) Nie było nas miesiąć i całe mieszkanie trzeba gruntownie sprzątać, tyle kurzu...ble! do tego piorę i piorę bo tyle się nazbierało.
Gabi dziś marudna była, spała tylko raz w dzień i to max. 30 min:eek:
 
Kaczuszka a dlaczego odstawaiasz małego od piersi??jeśli mozna wiedzieć?
Mały pije max 5 minut i tak co 1.5 h, mało przybiera na wadze i wydaje mi się że dlatego iż najpierw leci pokarm mniej treściwy taki bardziej do napicia a jemu się dalej nie chce ciągnąć i tylko popija zamiast jeść treściwsze....
oprócz tego w nocy robi to samo - pobudka co 1.5 h

no ale 3 dzień nieudanej próby.... :cool2:

rano dałam małemu kaszkę na gęsto może pójdę bardziej w tę stronę że w dzień więcej dodatkowego jedzenia i butle, a w nocy najwyżej pierś

NADINKA wszystkiego naj naj...

a ja dzisiaj dostałam wychodne - pełen relaksik 2 h u kosmetyczki i czuję się super....
 
Ostatnia edycja:
MM też widziałam ten film:tak: Jest świetny:tak:

Dziś obejrzałam na kompie "Mała wielka miłość" też mi się podobał
ja tez ogladalam ten film.

A tego Nigdy w zyciu jeszcze nie/.,
Ostatnio ogladalam "kac vegas"a wczoraj "u Pana Boga za miedza"\

Kurde moj maly przechodzi samego siebie przed 19 tak marudzil i piszczal ze szok,0 19:50 mial kapiel - normalnie w Niebowziety podczas jedzenia kaszki zasypial i nie chcial jesc to mu zrobilam mleko w butli i ku mojemu zdziwieniu zjadl 100ml:szok:ale nie chetnie,raz ciagnal a raz sie bawil,przygryzal tez smoczka:eek:.
Teraz zamiat zasnac to wojuje w lozeczku!!! A przeciez byl taki siacy:crazy::crazy:
 
Co do kolczyków bardzo chciałam przebić Gabuli uszka, ale M. stanowczo się sprzeciwił. Obawia się że mogłaby zrobić sobie krzywdę zaczepiając o coś albo sama ciągnąć za kolczyk:eek: Może ma trochę racji!
Kolczyki dostała na chrzciny, aż dwie pary. Ale muszą jeszcze trochę poczekać.
A dziewczynki takie malutkie z kolczykami wyglądają prześlicznie!
 
Jeśli na temat filmów mowa to niedawno widziałam "Siedem dusz". Już dawno nie oglądałam tak rewelacyjnego filmu. Do tej pory o nim myślę. To jeden z tych, które na długo pozostają w pamięci Jeśli ktoś nie widział to polecam!
 
reklama
A ja mecze m zeby sciagnal "milosc na parkiecie"polska komedia!!!!
I dzis pokazywali ze jest w kinach "oszukas przeznaczenie 4" wszystkie czesci chyba ogladalam i 4tez chce zobaczyc;-)
 
Do góry