reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Czesc dziewczyny,
czy tylko ja już dawno na nogach???
Zapowiada się bardzo nudny i zwyczajny dzień, muszę leciec do kościoła, a właściwie do kancelarii, żeby dopełnić formalności w sprawie chrztu...jak mi się nie chce...powinnam tez roznieść zaproszenia (sama zrobiłam) i też mi się nie chce...tylko jeść mi się starsznie chce, juz mi kiszki marsza grają...ale nie chce mi się nic robić....:-D pisałam juz że jestm bardzo leniwa???
 
Amelka wlasnie przysnela wiec mam troche czasu mieszkanko juz troche ogarnelam pranie sie robi teraz mysle co zrobic na obiad.. i zadnych pomyslow nie ma.. ja juz zyje tylko wyjazdem heheh i nic mi sie nie chce:-p
 
Witam dziewczynki, nadrobic Was to nie lada wyczyn :tak:

Nam weekend minął bardzo szybko, na szczęście prawie cały an świerzym powietrzu na ogródku u znajomych, Był gril, piwko, duzo rozmów. Bedę teraz trochę mniej na forum bo czeka mnie złatwienie paru spraw z chrzcinami, szczepieniem, pracą itp.
 
Hej,
ja po kawce, po śniadanku i po godzince nauki niemieckiego. Dominik spał w wózeczku na balkonie, teraz wróciliśmy do domku,a on nadal śpi:szok:juz prawie 2 godzinki:tak:, a rano spał do 9:30, więc dziś chyba dzień śpiocha sobie robi:-D
U mnie trochę nudy, jakiś wielkich planów na dzisiaj nie mam:no: i też mi się nic nie chce. Na szczęście obiadek mam już od wczoraj, więc luzik:tak:
 
Ja dzisiaj gotuje rosołek bo Damianus mi sie rozłożył a do leakrza nie ide - bo ta na zastepstwo jest zbyt powalona. Mały ma kaszel i zawalone gardło że ciężko mu łykać ale od wczoraj podaje mu leki i jest już troche lepiej tylko przez przeziębienie wszystko we krwi mamy:-( znowu nie zadążam prać jego ubrań, pościeli i dezynfekować skóry:-( Jery jak ja mam dosyć tego AZS:wściekła/y::angry:
Dzisiaj wysłałam wniosek do firmy o urop wychowawczy na Damianka do 17 marca 2010 roku i ciekawa jestem odpowiedzi:tak: a tak naprawde to dzisiaj wniosek powinien być w firmie bo jest równe 2 tygodnie przed ukończeniem macierzyńskiego - ale cóż nie chciało mi się pisać a jeszcze musiałam za męża oświadczenie napisać że nie będzie korzystał z urlopu wychowawczego w wymionionym czasie a On tylko podpisik majchnął:-D
 
reklama
Do góry