reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Eve wiem, ale nie wiem czy nie będzie problemu bo ja napisałam najpierw na Damianka a na Natanusia chce wziąć w przyszłym roku bo z praca może być ciężko przez AZS dzieci :baffled: Nie wiem jeszcze jak to zrobimy bo z jednej pensji możemy nie dać rady bo na jednego w aptece 500,00 zostawiamy a gdzie drugi i opłaty:baffled: A jakoś to będzie:tak::tak::tak:
 
reklama
Patrycja właśnie sobie zasnęła obok mnie ;-) he he w końcu mogłam sięgnąć po laptopa, Patuś jest o niego zazdrosna :-D. Np. gazetę mogę przy niej przeglądać, albo coś innego robić ale jak sięgam po laptopa to się denerwuje :-DDzisiaj wieczorem jadę na zakupy ;-) pewnie o jakiś dziecięcy sklep też zahaczę ;-). Zamówiłam wczoraj z klubu szczęśliwego maluszka zabawkę "śpiewający ślimak" lub w drugiej kolejności "pianinko las tropikalny" za 400 punktów ;-) hi hi trochę się pampersów w tesco nakupowało od czasu tej promocji :-D. Chciałam zbierać do 700 punktów na garnuszek dzbanuszek ale sama jej go kupię :tak: a zabawka uczący zegar jeszcze jej nie jest potrzebna :-D. he he ciekawe czy to przyślą w ogóle :-D
 
Agusia pewnie przyślą, dlaczego nie? Ja zakupów w tesco nie robie bo mam za daleko:-( a pampersy kupuje w selgrosie
 
Ja mam samochodem wszystkie sklepy dosyć blisko ;-). Czasami to robię sobie taki maraton sklepowy, najpierw auchan potem myk na matarnie zobaczyć :-D potem do selgrosu i do reala a potem jeszcze czasami do tesco ;-) obwodnicą wszystkie te sklepy tutaj są w małej odległości od siebie :tak: a do domu już wracam nie obwodnicą, bo przez miasto mam bliżej :tak:. jak bym chciała jechać dalej to jeszcze jest po drodze makro (trochę trzeba jeszcze podjechać) i następne tesco :-D.
 
reklama
cześc dziewczynki
ja właśnie wyprawiłam Nadie z tatusiem na specer i mam w koncu chwilke wolnego:-) Kurcze moje dziecie tak ostatnio sie do mnie przyzwyczaiło że ladnie sie bawi sama na macie czy w lezaczku ale tylko jak mnie widzi, jak jej znikne z oczu i wyjde np. do kuchni to najpierw za mna woła a jak widzi ze nie przychodze to ryk:baffled: No i głupia pokazałam jej kiedys jak to jest fajnie na balkonie na rekach u mamy, wszystko widac - i teraz ciagle chce bymz nia na tym balkonie sterczała:-D
bylismy dzis na pobraniu krwi do kontroli bo Nadia od jakiegos czasu bierze zelazo i teraz trzeba sprawdzic czy jest potrzeba dalej brac czy juz wyniki sa dobre. Pobrali jej krew z paluszka, myslałam ze bedzie ryk bo jak kiedys pobierali jej z piety to kwekała:tak: pielegniarka tez sie nastawiła na płacz a moje dziecko... cały czas podczas pobierania gadało do niej i sie smiało:-D nawet sie nie skrzywiła:tak: W nagrode dostalismy naklejke bo nie mieli nic dla takich maluchów a pani powiedziała ze była taka grzeczna wiec jakas nagrode musi koniecznie dostac:-D

To tyle u nas, lece ogladac zdjecia na zamknietym - uwielbiam to:tak::tak::tak:
 
Do góry