reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Miroslava- wspolczuje @...brrr, moja mama dostala dopiero jak skonczyla karmic mam nadzieje że ze mna tez tak bedzie bo sie zawsze zwijalam z bolu przy @ a nawet wymiotowalam i mdlalam:baffled: ale podobno po porodzie to sie zmienia.
:zawstydzona/y:


Niekoniecznie ja urodziłam dwójke a bol z omdleniami jaki był taki jest:-(
 
Ja sie z Wami lubie dzielic wszytskim, mam teraz dzieki forum duzo kolezanek ktorych w "realu" jest malo, a nawet jesli to zadna nie ma dziecka:-( Moj maz nieraz sie wkurza ze tyle czasu na forum spedzam ale ja to tak bardzo lubie ze nic nie poradze:zawstydzona/y: No i mam do was juz spore zaufanie i raczej sie nie wstydze nieczego zwlaszcza ze zawsze jestescie mile i pomozecie, i doradzicie...

to tak samo jak u mnie.. i mysle że u większości z nas:tak:
A co do ząbków to czuje juz je i aż sie boje co będzie jak one urosną do normalnych rozmiarów, bo na razie to się tylko wyrżnęły:happy2: a jak dojda górne to masakr abędzie:szok: aleeee.. jakoś damy rade...
Oliwier skonczyl juz 5 msc wiec za miesiac będziemy inne posiłki wdrażać.. Ja trzymam sie tych 6 msc..

Julia kurcze ta dieta to glodowa jest:-D a z okresem to mnie nie przerażaj!! ja tez sie nasłuchałam ze ból przemija!! po porodzie
 
bo ja nikogo nie obrazałam wyrazilam swoje zdanie! nie zycze sobie zebys mnie obrazała

sama jestes zryta i do tego nie liczysz się z cudzym zdaniem i opinią... zegnam
jak to nikogo nie obrazilas a ten post!!!!


a ja zauważyłam właśnie na moim suwaczku że zbliża mi się kolejna rocznica ślubu:szok:
No to bedziemy skladac zyczonka;-):tak:

Nika a ty nas z ukrycia podczytywalas ale obciach heheheh.
Napisalas co wiedzialas chcialas zobaczyc jak sie sytuacja rozkreci!!!!!!
Dobra jestes!!!!
Chyba musisz zmienic lekarza bo ten Cie oszukuje;-)
 
Adi wali w klawiature tak, ze niedlugo literki sie posypia:-D a dzisiaj to ogladal katalog Avon, hmmm, moze cos pomoze mi wybrac:-D

Julia to bedzie okazja do imprezowania:-)

Nika, nie denerwuj sie, a jak nie potrafisz z nami rozmawiac to moze daj sobie na jakis czas spokuj z forum???
 
reklama
jak to nikogo nie obrazilas a ten post!!!!



No to bedziemy skladac zyczonka;-):tak:

Nika a ty nas z ukrycia podczytywalas ale obciach heheheh.
Napisalas co wiedzialas chcialas zobaczyc jak sie sytuacja rozkreci!!!!!!
Dobra jestes!!!!
Chyba musisz zmienic lekarza bo ten Cie oszukuje;-)

Jak jej się nudzi to co zrobić, szuka dziewczyna zajęcia i widac że problemów nie ma bo by głupot nie pisała
 
Do góry