reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Julia, ja taka spokojna zrobiam sie w ciazy, kurcze, przed ciaza to lepiej nie podchodzic bylo domnie:-D Teraz zrobilam sie baaardzo wyluzowana, to zasluga mojego m, ktory zawsze mi mowil ze z kazdej opresji jest wyjscie, a jutro bedzie juz lepszy dzien:tak::-)
 
nie rozumiem i jeszcze raz ostrzegam przed obrazaniem, dostalam wiad na priv aby podac a moze nie chce tego robić... jestescie załosne ....


To ja nie rozumiem porzeciesz Ciebie nie obraziłam napisałam tylko że Ci się nudzi.

Ale kończe ten temat i bez komentarzy jesli chcesz coś napisać to pisz na priv a niezaśmiecajmy forum:no:
pozdrawiam i życze miłego dnia:tak:
 
Julia, ja taka spokojna zrobiam sie w ciazy, kurcze, przed ciaza to lepiej nie podchodzic bylo domnie:-D Teraz zrobilam sie baaardzo wyluzowana, to zasluga mojego m, ktory zawsze mi mowil ze z kazdej opresji jest wyjscie, a jutro bedzie juz lepszy dzien:tak::-)


podziwiam bo ja wręcz odwrotnie za duzo nerwów o zdrowie nienarodzonych dzieci
 
Julia, ja tez mialam zagrozona ciaze, dlatego musialam byc spokojna. Dwie poprzednie ciaze poronilam, wiec sama rozumiesz, a ta ciaza tez cala byla z proiblemami....
 
a ja ne ogę przejść nad tym doporządku dziennego.... może się powtórzę, ale się zdenerwowalam. Powiem tak, Nika - masz tupet.
Już kiedyś Ci pisałam, że zawsze odzywasz się do nas kiedy masz jakiś problem I tak było od początku, węc nie wyrzucaj nam, że traktujemy forum jak spowiednika. T nie my się spowiadamy i wyżalamy:wściekła/y: My w przeciwieństwie do Ciebie, dzielimy się ze sobą.. Bo ja mam zaufanie do dziewczyn a jak nie chce o czymś pisać tuto mam zamkniety albo... nie piszę wcale. mamy do sieie namiary - i to wedłług mnie też jest ok - jak ktoś nie chce - nie podaje. przecież to takie proste. Skoro dostałaś wiadomość na piva, grzeczną, i nie chciałaś podawać danych to tak samo GRZECZNIE trzeba było odpisać na priva a nie nam tutaj krew psujesz! :-( Dziwne, że wiesz gdzie i do kogo napisać kiedy chcesz się wyżalić... A ja cieszę się, z każdej pierdoły, która pojawia się na forum. I wiem, co się dzieje - u moich koleżanek. Wiem, że Oli ma dwa zęby (gratulacje)a Majeczka najcudowniejsze usteczka na ziemi. Że Szym malo je ale za to jest wielkim śmieszkiem. Ze Martynka i Gabrysia jest żarlokiem a Xavier śiiochem. Julitka jest urodzoą modelką a Szymon (Atsoni) modelem. Że Julka jest taka urocza, Natalka ma mądre oczy , Ada karnację, któej każda z nas zazdrości, że Jaś strasznie rozrabia. Adaś rodził się kiedy ja pisałam do jego mamy, że właśnie urodziłam, Adiego koajrzę od początku a o przyrosty Nataniela bałam się tak samo jak o Zu.... Jeśli coś Ci się nie podoba to poprostu zamilknij, sama znikij a nie odbieraj nam tego...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sorry dziewczyny ale wkurza mnie takie coś niech psuje atmosfere tu na tym forum a nie dodaje jeszcze na innym gdzie też razem klikamy i obraża WAS z tego forum. Nie roumiem tego.

Nic do Niej nie mam ale po co zaśmiecać fora i wprowadzać niepotrzebne sprzeczki?:no:

Przykro mi że tak się stało i pozbyliśmy się 'koleżanki" bo wątpie że będzie jeszcze z Nami klikać
 
Do góry