reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

HEJ DZIEWCZYNKI:)
Impreza urodzinowa jak najbardziej się udała, Nika wymęczona, wyściskana to i spała dobrze:) z prezentów zadowolona:) moje dziecko było w raju, lubi jak jest dużo ludzi :) zdięcia na FB wstawiłam
WSZYSTKIM ROCZNIAKOM 100 lat :) widzę,że jest troche dzieciaków na naszym forum co urodziły się jak moja Nika 21 marca:)
Kani zdrówka dla Gabi......znowu córę masz w domciu.....
truskafffka Twoja Melka mi się śniła , ze z Niką się bawiły :szok:
 
reklama
Witam i ja :)

po weekendzie -pogodowo- w kratkę :p ale najważniejsze że rodzinnym i miłym :)
a plan na ten tydzień - urodzinki Meluśki:-) W czwartek córusia moja kończy roczek, świętujemy w niedzielę :-)
jeszcze troszkę i wszystkie marcowe dzieciaki będą w klubie roczniaków:-)

Ewelina Patula Ewciulek Herbata Dla Waszych Serduszek Słodkie Buziaki Urodzinowe i Najlepsze Życzenia Zdrówka oraz Wyśmienitej Zabawy Każdego Dnia!:-):-):-):-)

Herbata hihi dziękuję ;-)
Ewelinka :-D dzieciaki nie mają lekkiego życia:-D
Patula imprezowy chłopak rośnie:cool2:
co do pracy- co fakt to fakt ;)
Kania zdrówka.. a to wasza zaufana lekarka? mam wrażenie że tak trochę dziwne ma podejście :/
za pozytywny powrót do żłobka zaciskam kciuki :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ewciulek hihi pewnie na fb zdjęć się naoglądałaś i stąd sny:-p ale swoją drogą...fajnie by było się spotkać i zafundować dziewczynom trochę atrakcji :-)

miłego dnia :)
 
Hej kobietki:)
U nas Nika znowu ząbkuje, kolejna 4 jej idzie, więc troszkę marudzenia i nocne niespanie......trzeba przetrwać:) pogoda nie pomaga , senność i zmęczenie.....
truskafffka no fajnie by było spotkać się na żywo , ogólnie zorganizować spotkanie naszych marcówek, ale czasu będzie coraz mniej bo wracamy do pracy......a szkoda, bo w sumie zżyłyśmy się na forum , a spotkanie na żywo by przypieczętowało to jeszcze bardziej....
 
hejka :)

ja dziś biegnę na zebranie do szkoły...i normalnie nie wierze..jak to mój maluszek ma do szkoły iść? Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dzieci się za szybko starzeją buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

pochwalę się że Melusia przejdzie roczek na dwóch nóżkach :) ostrożna jest bardzo nadal i po parę kroczków robi, a w razie potrzeby szybkiego przemieszczania bryka raczkami, ale oficjalnie możemy uznać że chodzić umie :)

Ewciulek
to was męczą te czwórki .. :/ u nas też wychodza, ale jakoś wolnoooo
a co do spotkania, może jakiś zlot uda się zorganizować?
wiem że Asinka zlot organizowała z forum od swojego starszaka :)
 
truskafffka moja od wczoraj pare razy przez prawie pól pokoju przeszła:) także może roczku nie potuptała , ale zaraz po zaczęła się rozkręcać:) wreszcie się odważyła:) a co do zlotu to jeśli uda nam się zgrac w czasie to kto wie.....z tym,że ja na zmiany pracuję, ale weekendy mam wolne,więc może jak się ciepło zrobi :)

Dziewczyny mam pytanie dajecie jeszcze dzieciom mleko, czy już na kaszki same przeszłyście? Jeśli tak to mieszacie 2 z 3??
 
Gratulacje dla Nikoli i Amelci rozchodzenia się :-)
Ewciulek mam w domu mam, tylko znów będzie problem z adaptacją po chorobie.
Niech to bolesne ząbkowanie się już skończy naszym dzieciom.
Co do mleka to ja daję, jeszcze nie przeszłam na 3 bo muszę z HA przejść na zwykłe a potem dopiero z 2 na 3.

Truskaffka
niestety nie, lekarka jest kiepska, nie mam do niej zaufania i chodzę jak muszę, ale jak coś poważniejszego się dzieje to jadę prywatnie do dr, który jest naprawdę z powołania.
 
Hejka!
Buziaki dla wszystkich Roczniaków :-) i ogromne gratulację Nikolki i Amelki za tuptanie :-) teraz już poleci :-)
Co do zlotu to akurat jestem w trakcie organizacji. Mamy weekendowe spotkanie nad Zalewem Sulejowskim. Spotkanie fajna sprawa, ale najgorsze znaleźć miejsce gdzie wszystkie miałyby w miarę tę samą odległość. W sumie najpierw trzeba by było zobaczyć ile dziewczyn chętnych i z jakich rejonów, a potem już poleci. Mogę się podjąć sprawy :-)
A co do mleka, to my dajemy do już 3. Raczej do końca drugiego roku będziemy dawać. Z Tymkiem tak samo dawałam.
Kurcze u Was już tyle zębów, a u Nas dalej 2 i górne jedynki na wyjściu haha.
 
asinka za to Twoja Ninka zaczęła szybciutko chodzić , chyba najszybciej:) także każde dziecko w innej sferze szybciej się rozwija:) a co do zlotu to mozna pomyśleć, ale może w wakacje?? a mleko już całkowicie dajesz 3? mieszałaś na początku? ja też zamierzam mleko modyfikowane podawać do 2 roku życia, a może i dłużej :)
 
Hej dziewczyny

My w domciu
Ostatnie dwa tygodnie były mega stresujące.
Najpierw pogrzeb s pózniej operacja Ethana
Dziękuje za kciuki u jak widac siła w liczbie.
We wtorek 18 przyjęli nas na oddział i zrobili synkowi badania
W środę o 7:30 podalam Ethanowi głupiego Jasia i odwiozlam pod drzwi sali operacyjnej.Jak go oddawalam nie płakał wiec było mi lżej. Operacja trwała godzine. O 9:45 pielęgniarka powiedziała ze moge iść na sale pooperacyjna do syna. Jak przyszłam to słodko spał. Siedziałam z nim godzinke. Śpiewalam mu, mówiłam wiersze i glaskalam. Nie chciał sie obudzić. Wkoncu otworzył oczka i zobaczył ze jestem po czym ponownie zasnął. Odstawili nas na nasza sale. Biedny cały dzień walczyl ze sobą . Jak wiecie Erhan spi na brzuchu. Niestety po operacji rekonstrukcji cewki moczowej nie mógł. Nóżki miał przywiązane do łóżeczka a przez brzuch był przepasany. Masakra!!!
W niedziele ściągnęli bandaż. A w poniedziałek ostatni etap- wyciąganie rureczki. Poszło sprawnie. Czekaliśmy na pierwsze siku jak na narodziny. Stres niesamowity i milion mysli co bedzie jak sie nie udało.
Jestttt!!! Zakrzyczalam gdy dotknęliśmy pampersa i bym mokry. Zaczęłam bić brawo :)
Po drugim siusiu w pampers wypuszczono nas do domku.
Teraz Ethan jest mega sprawny ale po szpitalu nie zasypia już na brzuszku, może pózniej wróci do tEj pozycji bi w sumie wszystko jest jeszcze świeże.
Ogólnie mamy wszystko w nieporzadku: spanie, jedzenie...
O wlasnie sie przebudzil
 
reklama
anka dzielni jesteście:) nie dziw się ,że macie plan dnia zaburzony , w końcu w szpitalu jadł i spał o innych porach, ale wszystko wróci do normy:) najważniejsze,że już jesteście w domku i z nami:) kciuki za Was trzymałam :) teraz będzie już tylko lepiej:)
 
Do góry