reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Corazon szalona jestes :)
Ja mam juz cala wyprawke stoi u mojej siostry :))) Oczywiscie dla dziewczynki :D
Lozeczko mam w piwnicy :)
Kania slusznie, ja mam suwaczek bo moje cykle sa regularne i wiem kiedy doszlo do zaplodnienia :) od lekarza nie mam potwierdzenia.Test zrobilam u niego w 28dc a mam 30 dniowe:-)chyba dowiedzialam sie szybciej niz powinnam:-D
zabka podziwiam cie za spokojne podejscie, tez tak chce!!
madziarra kregoslup jeszcze przed mnie bolal, nawet chodzilam na akupunkture, niestety skolioza wiec tylko cwiczenia i jeszcze raz cwiczenia

ehhh cos mnie muli:eek:
 
reklama
tez mam duzo ubranek po sunku siostry. Ale chce kupic tez troche swoich :) bo nie co dzien ma sie niemowlaczka w domku :) łózeczko wybieamy wózek tez upatrzony.
 
aniu jest czas na to. narazie mysle zeby ta ciaze utrzymac. o reszte zadbam pozniej. moja siorka lezala po porodzie a szwagier dopiero co kupowal wozek i lozeczko ktore mieli upatrzone wczesniej. dla mnie to zdeecydowanie za wczesniej.
 
Ostatnia edycja:
wczesnie wczesnie na pewno :) maz chce nawiazac jakas wieź... ze ono juz powoli jest... ale planujemy kupic rzeczy grudzien styczen jak dobrze pojdzie.. :) bo teramin w marcu a jeszcze remont chcemy zrobić :)
 
Madziara ja niestety mam poważne problemy z kręgosłupem więc mnie na okrągło boli.
Anka to dobrze, że się dowiedziałaś że ciąża jest, szczerze to u mnie było jak poprzednio też wszystko wcześnie więc wielka niewiadoma. Czasmi oglądam program na TLC Ciąża z zaskoczenia i jestem w ciężkim szoku, jak można przez 9 miesiecy nie wiedzieć że się jest w ciąży. Łóżeczka chyba składać nawet nie będę, bo Oliwia nadal w nim śpi a ciuchów mam pełnoooo i na bieżąco kupuję. Na maliznotkę dałam siostrze ale wrócą jak się okaże wszystko ok.
Żabka na zakupy zawsze czas będzie i mnie ten okres bardzo cieszył;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam...deszczowo znowu
Ależ Wy produktywne jesteście Kobietki:-)

Ala_84 super, że wszystko w porządku, życzę udanego wypoczynku

Zabka o 5 rano to ja akurat do kibelka wstawałam i jak spojrzałam na zegarek to się bardzo ucieszyłam, że jeszcze całe 2godziny snu zostały...ranny ptaszek ze mnie uleciał już baaaaardzo dawno temu:-D Spotkania z drzewkiem nie zazdroszczę ale może będzie dobra nauczka na przyszłość by bez śniadanka nie ruszać się nigdzie;-) widocznie Maluszek wie, że to najważniejszy posiłkek dnia:-)

Madziarra, Corozon witamy gorąco wśród marcówek:-)

Corozon, Aniulkas już zakupy:laugh2: nieźle, ja ze Szczepkiem zaczęłam w 7 miesiącu, a łóżeczko i przewijak na początku 9tego i to samo z resztą wyprawki no ale w 38tyg wszystko było gotowe, teraz to już w ogóle śpieszyć się nie będę musiała:tak:

Ulkan kciuki za wizytę, może jednak serduszko uda się podsłuchać:-)

Anka super , że ból przeszedł, mam nadzieję, że już się nie powtórzy bo nawet jeśli tak jak dziewczyny piszą to całkiem naturalne, to wyobrażam sobie ile nerwów Cię musi kosztować
Jeśli chodzi o sprawdzanie poziomu bety to chyba Polska tylko praktykuje bo mam koleżankę we Włoszech i tam też takich badań nie robią
a tak z innej "beczki" to Ty z Laurą codziennie gdziesz biegasz? Fajnie ma Twoja Córeczka:-)

Ja dziś znowu "wyprana" najchętniej bym się zagrzebała pod kołderką bo zimno:-(
 
corazon ja tez juz po 1 zakupach :) maz kupil kocyk i reczniczek ;)
wybieramy kolory neutralne dla dziewczynki i chlopca... :)
Pokaż:)))
Ja mam mnóstwo rzeczy już ''odłożone'' :)
I też będę kupować neutrale:)

Macie rację, że ciąża uczy cierpliwości. Ja bym chciała wiedzieć wszystko już teraz, w tej chwili a tu nic... nie da się tego przyspieszyć... :) Ja wczorajj robiłam betę i wyszła mi 363 mIU i zrobię jeszcze jutro, wynik będę miała we wtorek dopiero więc znowu czekanie...
Dziewczyny a boli Was krzyż? Ja jak dłużej pochodzę coś porobię, albo nawet jak siedzę to czuję delikatny ból w krzyżu. Mam nadzieję, że to normalne :)
U mnie wyszła:
42,56m, ta z przedwczoraj...
Co do krzyża nie powiem ponieważ ja mam generalnie kłopot z krzyżem więc boli non stop...ale dzisiaj mocniej kłuje prawa strona...a nic nie robiłam...to dziwne...
 
reklama
szczebiotko a ja wstalam zrobilam mojemu herbatke i kanapki na sniadanie. pozniej sobie lezalam:-)

kobitki sory ze pytam ale jak tam u was ze wspolzyciem?mozecie? ja sie mam wstrzymac ale normalnie nie moge wytrzymac:eek:
 
Do góry