reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Zabka właśnie miałam się o to samo pytać:-D

U nas niestety tragedia, ja wieczorami najgorzej się czuje, do mdłości dochodzi ból głowy więc i tak mobilizuję się, żeby chociaż trochę posiedzieć z Mężem bo najchętniej to już bym o 21 w łóżku leżała
 
żabka ja do tego wlasciwego usg gdzie bedzie cos widac wole sie powstrzymac, nie wiem moze to przesada ale po tych plamieniach nawet lekarka mi to zalecila, jakos sie wytrzyma, zreszta poki co jakos ochoty nie mam :-p

corazon boskie ciuszki, a ten ( emmm i tu sie zaczyna moja nieznajomosc nazw dzieciecej odzieży ) kubraczek w paski z kapturem wrecz boski, sama bym go chetnie kupila bo mnie zauroczył, ale moze nie tyle co wierze w glupie przesady, bo nie, ale jak a noz (tfu tfu) by cos sie stalo to ja potem zostane z tymi kupionymi rzeczami i bede w nie sie wyplakiwac, wiec poki co wole sobie darowac :-p

Btw ciezko was nadrobić, oj cieżko. Ja poszłam tylko na zakupy.....
 
A bol glowy w ciazy normalny jest?? Czy to objaw? Mnie nigdy glowa nie boli a teraz czasami lekko boli, szczególnie jak cos intensywnie mi pachnie lub śmierdzi. A mam mdłości, od 2 dni bardziej intensywne. Czasem boje sie że zwymiotuje, ale predzej dam sie pokroic niz to zrobie. :-)
 
ja wczoraj i dzis w pracy mialam swoj ulubiony serek waniliowy z musem truskawkowym... i co... i to ze waniliowy serek nie smakuje juz tak dobrze... a truskawki smakuja jak skwaszone... a data byla do 27 sierpnia :(
no i brzuszek głodny teraz bedzie
 
Madzia ból głowy normalny niestety:((((
Co do ubranek ( to chyba rampers się zwie) to ja nie mam zamiaru się katować. Musi być dobrze!
Rampers jest w H&M i kosztuje 20zł na wyprzedaży:)
 
fany jest... ja ostatnio co prawda moze nie powinnam ale kupiłam kilka rzeczyw w ciuchalndii najwiecej mark & spenser H&M i C&A wygladaja na nowe. są to przeważnie fajne spodenki jeansy albo bojówki ... :) jedne takie fajne ociieplane :) leza i czekaja... musialam tylko dobrze schowac by ktos nie zobaczyl bo mieszkamy z moimi rodzicami :(
 
reklama
corazon kusisz mnie tym kubraczkiem bo jest slodizutki ale mam jeszcze czas i sie powstrzymam , potem nakupuje slicznych ubranek, chociaz mysle ze ciotki ( moje siostry) jak wpadną w szał zakupow ubrankowych to nie bede musiala sie za bardzo o to martwic.
 
Do góry