reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
widze już szał ciuszkowy :-) jakos mam przeczucie ze bede miala syna wiec jak cos duzo rzeczy mam po moim Maciusiu, wózek łózeczko wszystko jest... cos tam dokupimy wiadomo posciel nowa jais recznik ubranek troszke. Co do bólu głowy w 1 ciazy pojawialy sie w 1 trymestrze i to byl moj najgorszy okres bo mialam i wymioty byly chwile ze nie chcialam byc w ciazy plakalam, ale na szczescie to minelo no i jadlam same owoce szczególnie brzoskwinie i jabłka i jogurty bo to tylko mogłam, totalne zero miesa:-( no i wszystkie zapachy mnie draznily lodówke czułam z kilometra. Jak lubiłam slodkie tak w ciazy nie moglam na nie patrzec. Ale kazda ciaza jest inna wiec mam nadzieje ze teraz bedzie lepiej:-) wizyte teraz mam 23 lipca no i 7 sierpnia prywatnie juz sie doczekac nie moge serduska :-)
 
hej. ja z zakupami na razie nie szaleje. dużo ubranek mam po synku, łóżeczko i wózek też także tylko jakbym się dowiedziała że teraz będzie córcia to kupię parę sukieneczek :tak:
mój mąż mówi że lepiej było jak nie wiedziałam że jestem w ciąży bo odkąd wiem to jestem taaaaka nie wyspana.... i ciągle mu marudze.. a synek jest taki rozbrykany i dodatkowo mnie męczy w ciągu dnia. dobrze że mieszkamy na wsi to przynajmniej może się wyszaleć na podwórku :-)
co do usg też czekam do poniedziałku na mojego lekarza
 
tak sobie dziewczyny siedze i myśle...chciałabym prowadzić pamietnik z ciąży i pozniej jak dzidzia juz bedzie...
czy zastanawiałyscie sie nad czyms takim?
Chciałabym zapisywac odczucia moje obawy ..moje wymiary i wagę ;)
pamiątka dla mnie i jak dzidzia dorośnie dla niej też :)

to fajna sprawa ja w pierwszej ciąży też prowadziłam taki dziennik i teraz tez zamierzam taki prowadzić
co do zakupów to nie wiem co będzie więc nic nie kupuje na razie - K chciałby córe ale co zrobił to będzie ;-) mam dużo żeczy w sumie wszystko po małym cześć jest unisex jak ja to mówie więc nie jest źle tylko zastanawiam sie czy mały sie do marca odzwyczai od wózka czy będe musiała podwójny kupić ?? ale to wyjdzie w praniu akurat
w sumie to mam nawet pare rzeczy typowo dziewczęcych - teściowa z kanady paczki mi wysyła i czasem coś dostanie w kwiatki albo różowego to też wysyła to odkładałam w razie jakby sie córcia trafiła
 
Hello

Padam po pracy, mam poranne zmiany i musze wstać o 4:10 a tak bym pospała dłużej;-)no cóż w ciągu dnia drzemka max 30 min jak Mała patrzy na bajeczke a potem na dwór z dzieciaczkiem śmigam trzeba korzystac taka dzis ładna pogoda a ziewam cały czas:-D
Co do ubranek to jeszcze dłuuuuugo nie zamierzam nic nabywać heheh. Jak brzucholek urośnie to może zacznę ogladać. Póki co marze o drugim USG i bijącym serduszku mojego Groszka czyli nic tylko czekac do 24 lipca.
Poza tym siostrzyczka moja jest teraz w 38 tygodniu wiec ubraneczka ewentualnie po niej odziedzicze a raczej po Franusiu który mieszka w jej brzuszku:tak:

Strasznie mi brzucholek wywaliło, też Wam sie tak powiekszył?
 
nie jestem w stanie Was nadrobic, ale widze ze coraz nas wiecej :)
ja dzis po kolejnej wizycie u gin, wszystko ok, liste badan do zrobienia mam dluugą. zaczne od pn..

co do seksu (bo widzialam ze byl taki temat) to mnie (ze wzgledu na moj przypadek) gin odradza.. ale jak to tak przez 9 mc bez? nie da sie ;)
 
reklama
Do góry