reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Kania - co to za film wczorajoglądałaś? Dobrze, że Ci kolka przeszła, bo przecież nie możeszurodzic przede mną :D:D A co do mojego dziadka - on zawsze rzucadobre teksty, jak leżał w szpitalu ostatnio, to mówi do mnie tak"wiesz jak mi tu dobrze, same młode pielęgniarki <<młode- po 50tce:)>>, babka się nie drze, jeść mi dają, ja stądnie wracam" :)
basiatoja - hihi, ja się już takamłoda nie czuję, ale skoro mówisz, że jesteśmy pierwszejświeżości, to wierzę Ci na słowo:)


basieniak - dobrze, że wyniki są ok,przynajmniej nie masz stresu na końcówce ciąży:)


deizzi - nogi razem, nogi razem!! niewolno Ci jeszcze rodzić, dopiero za pare dni masz cesarkę:) Jak siędzisiaj czujesz?


szczebiotka - wyczulona na głosdziecka jestes:) ananas nie działa - powiem szczerze, ze mojemusynowi nagle przestało się śpieszyć, uparł się i nie chcewyjść, no trudno, niech siedzi, w końcu wylezie. Fajnie, że Wyjuż wiecie jak wygląda poród, kiedy trzeba do szpitala, a my takwszystko na czuja musimy robić:|


ewelinka - 300 km 8O Kawał drogi przedTobą:) Może Cię auto ukołysze do snu i w końcu odeśpisz tezarwane nocki :) Udanego weekendu:)

Ech, odpuściłam próby skuszenia mojego Groszka, żeby wyszedł z brzucha... Uparty jest po tatusiu albo wredny do mamie i nic się nie da z nim zrobić... Niech sobie siedzi mątwa jedna, prędzej czy później będzie musiał wyjść:)
Pootwierałam w domu wszystkie okna, bo jest mi strasznie gorąco, juz chyba 2 dzień z rzędu. Najchętniej bym chodziła nago:|
 
reklama
Ewelinka sama bym chętnie odwiedziła Oslo:)) Miłego pobytu!!!

Dezzi to już finisz więc za moment będziesz już po:-)

Natalia ja też już nie proszę Neli, mam przeczucie, że ona posiedzi przynajmniej do terminu a mi się nawet wydaje,że kilka dni dłużej więc póki co codziennie skreślam jeden dzień na naszej tablicy oczekiwania:-D

My dziś we dwoje z Gabrysiem...ale jutro już niedziela z Lukiem:-D:-D:-D Odkąd mam taki duży brzuch to zdecydowanie bardziej doceniam obecność męża w domu:p
 
Hej!

Oluszek z tata na saneczkach, ja mam chwile oddechu

Zuzkon, Deizzi, Szczebiotko
, wspolczuje kiepskich nocek:-(

Ewelinka, uwazaj na siebie, nie przeciaz sie tymi podrozami

Ala
, nigdy nie wiadomo, kiedy dziec sie wybierze na ten swiat - poprzednio mialam przeczucie, ze urodze wczesniej, a wywolywali w 40 tyg (slabe KTG).
 
wczoraj bardzo udane spotkanie z kolezankami, bylo bardzo milo i słodko. takich pyszności się najadłam że jeszcze ślinka mi leci.. wszyscy juz wyczekują naszego szkraba - wydarzenie początku roku ;)
moje spojenie chyba całkiem juz sie rozlazło, przy ruchach boli i skrzypi.. pachwiny tez.. Lecę na KTG - może akurat coś się rozkręca :)

Ciekawe jak tam Martuśka. Mam nadzieje ze sie do nas niedlugo odezwie.

Ewelinka bezpiecznej drogi!
ala, natalia a my dalej próbujemy ;) trochę przytulania, trochę spaceru. i co ma byc to będzie :)
kociatka to korzystaj z sobotniej chwili spokoju
 
eloo

agula nawet nie wiedzialas a na porodowce bylas :) Dzieci niestaty przezywaja , miejmy nadzieje ze ta euforia nie minie po narodzinach brata czy siostry. Roznie bywa. Ja wciaz czekam na wynik, Ty juz masz gotowy, super!
szczebiotka ty to masz godziny:szok: Sypiasz?O ktorej chodzisz spac?
Natalia nie ma co przyspieszac, musisz uzbroic sie w sierpliwosc. Co do goraca to mam to samo.
Zuzkon, Deizzi nie gadam z Wami bo sie wyspalam;-):rofl2:
Kociatka chwila oddechu :) Wy macie snieg? U mnie nie ma nic a nic:baffled:
Betina nie ma jak udany dzien ze znajomymi :) Ja wczoraj mialam chwile ze chodzic nie moglam, jak tylko stawialam krok to myslalam ze mnie rozerwie:baffled:


Ja juz ogranelam mieszkanko i mam prawie gotowy obiadek.
Dzis gulasz z ziemniakami i ogorek kiszony:-p
PO obiadku jade z Lali na sale zabaw, niech sie wyszaleje a ja posiedze z kumpelka przy kawce:rofl2:
Wczoraj poszlam spac o 22 a dzis wstalam o 8:30 i jestem mega wyspana:tak:
No ale zeby nie bylo tak kolorowo to spucvhniete nogi daja o sobie znac
 
ale Wam dobrze:-)
Zazdroszcze, tu gdzie mieszkam opady sniegu to jakis cud. A jak juz pada to za chwilke nie ma po nim sladu. Niestaty moja Laura porzadnej zimy nie widziala:baffled: i chyba nie zobaczy
Ja pamietam jak bylam dzieciakiem co to frajda na sniegu, szkoda ze teraz sa takie anomalie pogodowe. Niestety nie tylko zima...
 
Anka26,07 ja tam się nie gniewam za te placki, ja sobie leżę, a mąż dziś robi :) także luzz
basiatoja ijeee zdradziłaś fabułę, teraz już będziemy wiedziały, że matka nie umrze :p
Szczebiotko fajnie, że pampersy u Was tańsze, jestem w szoku..
Czyli prawdziwe skurcze to takie jak się chce przeklinać, tak?:)
Ewelinka odważna jesteś z tą podróżą, a sernik na zimno mmm.... też bym zjadła, zamówiłam u męża właśnie :D
betina i jak ktg?
 
co za dzien poki co do chrzanu. wstalam mojego nie budziłam bo po co. spal 15h. ja wyszlam o 10:30. pojechalam z tata kupić suszarke. czułam sie fatalnie. wiem ze cisnienie musialo byc wysokie. było mi słabo tetno wysokie. pomimo ze siedziałam czułam jakby mi sie we lbie kreciło i jakbym miala upasc. wróciłam chwile temu a on co spi. zaszlam jeszcze do rodzicow cisnienie zmierzyc. no i rzeczywiscie wyzsze niz mialam....
Kocica dalej teskni za domem i za swoim bratem. w koncu mieszka sama z nami a przez 8 lat była jeszcze z innymi kotami. Licze ze jej przejdzie.
basiatoja, Patula dzieki za zdradzenie. Patula jak ktoś zdązył zapomniec ze przezyje to wlasnie przypomniałas:p
betina koniecznie napisz jak ktg:)
 
reklama
Do góry