reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
@Martalenka18 oczywiscie, ze ojciec dziecka moze byc z toba na wizycie. Moze nawet zadawac pytania. Jak fajny gin, to wszystko mu pokaze. My z m zawsze razem. Zawsze w strachu, bo juz 2 maluszki stracilismy

@ania_ka niestety mam w domu tylko zywego 6 miesiecznego synka i 2 aniolki. Stad taki strach. I niestety u mnie do konca pewnosci czy sie uda nie bedzie
 
reklama
Dziewczyny a jak jest z wizytami i obecnością ojca dziecka? Bo mój chłopak strasznie chce przy tym być i zastanawiam sie czy od pierwszej wizyty już można
Z wizytami z partnerem w gabinetach prywatnych nie ma zadnych problemow, wrecz jest to norma obecnie :) Moj maz zawszebyl mile witany przez lekarza.
Natomiast na nfz bylo to niemozliwe albo wcale niepraktykowane w mojej przychodni, bo w gabinecie badan nie bylo aparatu usg.
 
Byłam dziś na wizycie, dostałam kartę ciąży, oficjalny termin na dzień kobiet.
Wizyta na nfz więc nawet nie chciało mu się mnie badać, na oko stwierdził, że wszystko ok.
Dostałam skierowanie na dalsze badania krwi -Coombsa bo jestem rh - i usg genetyczne z racji wieku. Zalecił by iść w 11 tygodniu, ale nie udało mi się nawet dodzwonić, więc zobaczymy jak to będzie z terminem.
Super
 
@Adeline89 na hashimoto robi sie atpo, atg i usg tarczycy. Ja mam "tylko" ciezka niedoczynnosc tarczycy. W tej chwili tsh 1z groszami, ale do tego potrzebuje letrox 100-150. Tycie jest przy niedoczynnosci, hashi to choroba autoimmunologiczna, ktora dotyka roznych rzeczy
Usg jest prawidłowe, a dala mi skierowanie na takie badania bede robic 17, ja mam niedoczynnośc na razie nie tyje, dopiero leki od jutra
 
reklama
Do góry