reklama

Masturbacja

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez Annie, 7 Listopad 2005.

1. Annie

Annie Gość

Wprawdzie nie mam dzieci ani nie jestem w ciąży, ale postanowiłam udzielić się na tym forum. Mam 18 lat. Nie mam chłopaka, bo moja mama mi nie pozwala. Ale ja znalazłam lepszy sposób na orgazmową rozkosz - jest to masturbacja. Gdy jestem sama w domu oddaję się masturbacji bez reszty i przeżywam chwile takiej rozkoszy, jakiej myśle że nie doświadczyłabym przy żadnym chłopaku. Najbardziej lubię wkładać sobie do pochwy różne rzeczy, które są dużo dłuższe niż mój palec (i grubsze), np. jakis długi, gruby długopis, flamaster itp. Ostatnio włożylam sobie flet, przebiłam błonę dziewiczą i... to był orgazm jakiego nigdy nie zapomnę. A wy jak często praktykujecie masturbacje? Ja ją polecam!

2. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

wiesz co spróbuj z butelka po napoju taka maxi 3 litry.... :o

smierdzi mi tu małolatem albo facetem
    boze dzieciaku nudzi ci się to idx na spacer może głupoty z głowy ci wywietrzeją

3. reklama
  4. marul

marul Gość

gdzieś tu na Forum była mowa o kaszance, może ktoś to przypomni?

5. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

bardzo proszę...

6. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

proponuje jeszcze kij od mopa...

7. Martyna

Martyna Fanka BB :)

oczywiście mopem do góry !!

8. Betti

Betti Fanka BB :)

Proponuję szczotkę do czyszczenia toalet- poręczniejsza od mopa ;)

9. Martyna

Martyna Fanka BB :)

mrrrrrr ........ a te doznania .....

10. reklama
  11. mrowka

mrowka Fanka BB :)

No to z tym rozwiązaniem siłowym jest genialne ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Nigdy wczesniej tego nie czytałam .... no rewela ..... ;D ;D ;D ;D ;D

12. LILITH

LILITH Moderatorka

hehe straszna dziecinada...jesli to co piszesz to prawda to masz ciezko...masz 18 lat i mama ci nie pozwala? to przepraszam bardzo ona do klasztoru chce cie oddac? a ty tez sie tak maminej spodnicy trzymasz? widac ze chyba jeszcze jestes niedojrzala ani psychicznie ani fizycznie....

Poleć forum