reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Masturbacja

reklama
nio ;D wyypas
"samopomoc" pełną gębą, bo w tubę to musi dmuchnąć KTOŚ, a przecież mama nie pozwala koleżance, a odkurzacz dmucha SAM, a jakby było mało, to można poeksperymentować, gdzie by tu jeszcze się ta rura zmieściła, przecież końce ma dwa ...
 
No ale wy to jesteście... zamiast przytulić dziewczynę do piersi i pogłaskać bo ma poważny dylemat... zamiast pomóc jej rozwiązać problem... to wy... ehhh... wy... do Animals was zaraz podam o znęcanie się nad zwierzętami i podżeganie do tego innych... i wszystkie Kółka Gospodyń Wiejskich zmobilizuję w obronie szczotek i sprzętu AGD, Kółka Różańcowe z obronie gromnic, Koła Miłośników Kaktusów w obronie roślin doniczkowych...

ZBOCZEŃCY! ;D

Annie,
Może wspólnie z mamą znajdziecie sposób, który zadowoli was obie...
;D
 
no dziewczyny, mi sie glupio zrobilo.. Agawa ma racje..

to ja sie pomodle do sw.Prymitywa, zeby mnie natchnal na okolicznosc nastepnych takich watkow!
 
naja pisze:
Liriel, doprecyzujmy..ta szczoteczka to ktora strona uzytkowana..?

naja oczywiście, że...włosiem...inaczej co to za przyjemność ;) ;D

Agawa istotnie jesteśmy wiedźmy


68371739
 
Liriel, bo ja po prostu nie pomyslalam, ze to watek dla zaawansowanych.. rozumiem, ze wlosie twarde, bo z miekkim to zadna frajda?

a jakby tak jeszcze paste nalozyc.. taka z mikrogranulkami... albo maxi ;)
 
LILITH, jesli tylko nie znieczuli zbyt mocno, mogloby byc fantastycznie.... i demonicznie zarazem - ten chlod, zimno otchlani..
 
reklama
Liriel, my to o powaznych problemach, a ty nie dosc, ze z nas sie smiejesz, to jeszcze i dziecko budzisz! wstyd doprawdy!
 
Do góry