reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Masturbacja

no ja też parę historii już słyszałam... panowie także miewają ciekawe pomysły :D np wkład od długopisu wcisnięty wiadomo gdzie albo kredka świecowa (sic!!)....

butelka w pochwie ?? od coca coli na przykład ?? tylko ciekawe czy od 0,2, 0,5 czy może 2litry dają tę niewysłowioną rozkosz ??

Agawa - a moze by trzeba jakiś środek na krety ?? czymś go podsypać, to załatwi mega orgaźmik i zwieje ??
 
reklama
No chyba, że odstąpiłabym jej grzybki halucynogenne na popas dla kreta - o których piszę w wątku "poradnik domowy"... choć z drugiej strony nie etycznym jest eksperymetowanie na zwierzętach...
 
animalsi sie do nas doczepia, jak nic.. bo w koncu nie mamy pewnosci, czy kret tez przezyje orgazm!
 
Po całym dniu pracy i bólu zębów myślałam że mi juz nic humoru nie poprawi....
A miałam nawet nie włączac komputera...
 
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
to najlepszy watek jaki przeczytalam dzis rano , odrazu poprawia humorek !!!!
usmialam sie strasznie :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
oo.. dzieki Betti wkrada nam sie element masochistyczny! a ja mysle, ze dla kobiet przywiazanych do tradycji dobry bedzie staroswiecki budzik. one tez wpadaly w drgania podczas dzwonienia, a jeszcze te wystajace na zewnatrz kluczyki do nakrecania.. rozmarzyc sie mozna ::)
 
hahaha.gif
 
Kobity o mało nie sturlałam się z krzesła. Przepraszam a dlaczego białą grubą dyskryminować czym ona gorsza od kaszanki?
 
reklama
z pozoru niczym. ale mysle, ze to chodzi o efekt po ewentualnym peknieciu podczas wykorzystywania. te drobne ziarenka kaszy dostarczyc moga niezwyklych wrazen. moniolek, poza tym nie uwazasz, ze biala moze byc cokolwiek rasistowska?
 
Do góry