reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Masturbacja

Jak ja ten watek pokaze mezowi to ze smiechu nie bedzie mogl calej nocy spac.Dziewczyny troche powagi. ;) ;) ;)Badzie berdziej wyrozumilae. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
a to my nie jestesmy powazne? no przepraszam bardzo, ale na zarty zadna z nas by czasu nie tracila.
 
Jesteśmy bardziej poważne niż Partia Mocherowych Beretów ;) A swoją drogą co myślicie o wykorzystywaniu skarbów z jesiennych spacerów? Kasztanów (oczywiscie w łupinkach), szyszek itp? Krecikowi będą smakowac?
 
krecik bedzie wniebowziety! zwlaszcza, jesli planujemy pozostawic go w srodku nieco dluzej, niz do jedengo orgazmu. cos jak kulki z watku o zabawkach. wtedy grzybki Agawy moga mu juz nie wystarczac.

zreszta dla tych, ktore wola przytulac krecika, niz wykorzystywac seksualnie, kasztany zamiast kulek... muaaahhhh...
 
No po prostu nie mam slow... myslalam, ze pekne ze smiechu... ;D

... ale tak powaznie, to dajcie juz spokoj temu biednemu KRECIKOWI, co on jest winien... ;D :laugh: ;)
 
hmmm, nie sądzę, żeby krecik miał coś przeciw !! Zwłaszcza, jak Agawa go zachęci grzybkami...

a pozostając w temacie krecika, a w zasadzie Kreta, to nie sądzicie, że taki specyfik, jak Kret Do Rur mógłby się nadać ??
bo w sumie to tak - zieloni i animalsi by się nie czepiali, zgrabnie możnaby ominąć temat faszerowania małego czarnulka narkotykami, a doznania - mmmmmm - nieziemskie !!nasypać kreta do rur(y) i chwilkę poczekać.. w razie czego poprawić szczotką do mycia kibelków

pozostawiam pod rozwagę ;)
 
reklama
Martyna, z tego, co zrozumialam to obu kretow jednoczesnie nie wpuszczac? mam jednak pewne watpliwosci - nie wiem, czy lepszy nie byl by Cilit. nie rysuje powierzchni, a ta jak wiadomo wrazliwa.
 
Do góry