reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mata dla niemowlaków a pies

reklama
U mnie do rozkładanie na dywanie sprawdziła się taka mata. Z czasem wyjęłam tylko sznurek, bo nie chciałam by dziecko zaczepiło stopą. Mam 3 lata i do dziś służy np podczas zabawy piaskiem kinetycznym. Mam dzięki temu czysty dywan, bo co ma spaść to ląduje na macie. Mata jest bawełniana, więc bez problemu można ją prać.
Screenshot_2023-03-06-10-03-51-22_a038fdda0361bc57fee075193df50ddc.jpg
 
U mnie do rozkładanie na dywanie sprawdziła się taka mata. Z czasem wyjęłam tylko sznurek, bo nie chciałam by dziecko zaczepiło stopą. Mam 3 lata i do dziś służy np podczas zabawy piaskiem kinetycznym. Mam dzięki temu czysty dywan, bo co ma spaść to ląduje na macie. Mata jest bawełniana, więc bez problemu można ją prać. Zobacz załącznik 1503239

Tez spoko opcja taka mataz dużą ja masz?
 
My nauczyliśmy psa nie wchodzić na matę. Co prawda nasz masz włos więc sierści nie gubi, ale przynosi z ogrodu mnóstwo piachu w łapach i nauczyła się nie wchodzić do tego sama mate przecieram kilka razy dziennie i tak 🙈
My składamy tylko na wieczór (córka ma 14 mscy już chodzi) w pewnym momencie nie ma szans żeby składać za każdym razem bo mata staje się światem dziecka 🙂
My mamy takie:

Tej puzzlowej nie polecam cięzko się czyści,upierdliwie się składa, zwierzątka wypadają.
Ta z pierwszego zdjęcia to jest porażka :p syf się zbiera pod tymi wyciąganymi kawałkami. Do tego moje się po myciu (jak swobodnie schły) odkształciły i teraz już nie są takie idealnie spasowane :p
 
reklama
Na sierść polecam ci jeżeli gubi taki preparat SKIN&COAT VET EXPERT jest taka strona gdzie jak kupisz 5 opak to płacisz 99 zł i przesyłka darmowa a ja u weterynarza płaciłam za jedno opakowanie 60 zł
U mnie podziałało i to są takie kapsułki pies może zjeść cała albo. Odrywać czubek i wyciskacz mu ta pastę ze środka chyba jest dobra bo moje psy jadły jak smakołyk ta pastę a potem ta kapsułkę ale musiałam otworzyć bo całej nie chciały 😅
I to jest jakiś wagowo ja mając dwie chihuahua 3,4kg i 1,8kg dawałam po całej później jak przestały gubić to jedna na pół
 
reklama
Do góry