reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mauśki z Bródna i okolic :)

reklama
Witam! Dawno mnie tu nie było, ale trochę się podziało u mnie, dziecko mi się drugie urodziło w międzyczasie i teraz to już jestem zupełnie uziemiona! Jest zima, za oknem szaro-buro, a ja już jajo w domu znoszę sama z dzieciakami. Hej dziewczyny, jak to z Wami jest? Niby na forum wszystkie takie chętne na spotkania, a jak czasami w parku zagadam jakąś mamę to tylko parę słów o pogodzie zamieni i zaraz znika. Może któraś ma tak jak ja dość siedzenia w domu i miałaby ochotę na wspólny spacer, kawę, dzieciaki by się razem pobawiły... odzywajcie się dziewczyny!
 
Witajcie :) Ja też z tych okolic ;) Byłam na tym forum kilka lat temu.. A teraz powracam :) Miło widzieć, że wszystko niemal bez zmian :) A odnośnie alergologa, to potrzebna jeszcze pomoc? Mój synek też alergik.. chętnie służę kontaktem i doświadczeniami... :) Pozdrawiam
 
ja wprawdzie z jednym tylko potworkiem przesiaduję w domu wyczekując wiosny ale jajo też nieraz znoszę :-) nie mieszkam wprawdzie już na Bródnie ale rzut beretem (a na Bródnie mieszkałam przez jakieś 30 lat:-)) - w parku też bywam i też nieraz i tu narzekałam na nudę i samotność :-)
 
reklama
Do góry