reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mdłości i inne kwiatki

Dołączył(a)
20 Listopad 2017
Postów
11
Miasto
Barlinek
Hej przyszłe mamusie. Czy was tez tak męczą mdłości?Nie wymiotuje ale jestem mega blisko,zato mdli mnie od rana i tak czasem cele dnie. Od piątku jestem na tygodniowym l4 bo zaczęłam plamić w pracy a teraz jeszcze te mdłości ..
A wy jak si czujecie?Pracujecie nadal,bo ja nie wiem jak sie ogarnę po tym l4....
 
reklama
Ja jakbym nie wiedziała, że jestem w ciąży to bym nawet jej nie podejrzewała :) U mnie zero mdłości i innych objawów, jedyne co to chyba jestem bardziej zmęczona i szybciej padam.
 
Zazdroszczę.... mnie rozwalają po prostu. W pierwszej ciazy trochę było ale nie tak jak teraz.
U mnie w pierwszej ciąży zero mdlosci tylko czasami zgaga i teraz poki co to samo. I apetyt niemozliwy do opanowania :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

3jgxskjohplcokwj.png
 
Mnie mecza okropne mdlosci od rana do wieczora, czytalam na temat lagodzenia nudnosci probowalam migdalow, wody z cytryna a nawet rosolu, i wreszcie wczoraj znalazlam cudowny sposob na mdlosci-imbir. Mi pomaga, mdlosci calkowicie nie znikbely, ale nie trwaja juz 12h na dobe ale lacznie z 5. Polecam sprobowac imbir ☺☺
 
Mnie mecza okropne mdlosci od rana do wieczora, czytalam na temat lagodzenia nudnosci probowalam migdalow, wody z cytryna a nawet rosolu, i wreszcie wczoraj znalazlam cudowny sposob na mdlosci-imbir. Mi pomaga, mdlosci calkowicie nie znikbely, ale nie trwaja juz 12h na dobe ale lacznie z 5. Polecam sprobowac imbir [emoji5][emoji5]
Jak jesz imbir?
Ja w pierwszej ciąży też miałam mega mdłości i wymioty... A jak imbir żarłam to mi się po nim odbijało i też rzygałam. Teraz wolę nie próbować...

[emoji173]Styczniówka 2013[emoji173]Lipcóweczka 2018[emoji173]
 
Jak jesz imbir?
Ja w pierwszej ciąży też miałam mega mdłości i wymioty... A jak imbir żarłam to mi się po nim odbijało i też rzygałam. Teraz wolę nie próbować...

[emoji173]Styczniówka 2013[emoji173]Lipcóweczka 2018[emoji173]
Ja kupilam swiezy imbir i dodaje parę plasterkow do wody, do herbaty i pije, nie jem go... Ewentualnie jak juz wypije wode to biore ten rozmokniety plasterek i go ssam wtedy nie ma tak intensywnego smaku ☺☺☺
 
A na zgagę i to taką konkretną co polecacie? Jak mnie zlapie to boli od żoladka az do gardla.

f2wlk6nllyt56xuu.png

3jgxskjohplcokwj.png
 
A na zgagę i to taką konkretną co polecacie? Jak mnie zlapie to boli od żoladka az do gardla.

f2wlk6nllyt56xuu.png

3jgxskjohplcokwj.png
Ja w pierwszej ciazy jadlam Renniee tonami, ale to w drugiej polowie ciazy dopiero. Nie wiem czy teraz tez juz mozna. Jak nie zapomne to zapytam lekarza w srode.
A z takich naturalnych to ponoc mleko pomaga. Mi nie pomagalo nic.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja w pierwszej ciazy jadlam Renniee tonami, ale to w drugiej polowie ciazy dopiero. Nie wiem czy teraz tez juz mozna. Jak nie zapomne to zapytam lekarza w srode.
A z takich naturalnych to ponoc mleko pomaga. Mi nie pomagalo nic.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam uczulenie na krowie mleko bo rzygam od razu po nim. To zapytaj się o to rennie czy w pierwszym trymestrze można brać bo ten ból całego przełyku jest okropny :-/ i przez taka konkretna zgage troche mnie zaczelo mdlić. Ale to też moja wina bo od obiadu jak mnie po pierogach zgaga chwycila zjadlam kanapki z serwm żółtym i sosem czosnkowym, dwie parówki, potem jabłko i dwie kanapki z dżemem i te kanapki popilam malą butelką wody lwkko gazowanej. A teraz co chwile mdli po tym wszystkim :-/

f2wlk6nllyt56xuu.png

3jgxskjohplcokwj.png
 
Do góry