reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mdłości przeszły w 8 tc :(

Mommyof1x01

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Listopad 2018
Postów
35
Witam to kolejne moje pytanie dotyczące tego tematu ale martwi mnie to i nie daje spać. Kilka dni temu odpisałam temat czy moga zdarzyć sie dni bez mdłości ale niepotrzebnie spanikowalam bo dzien później była tragedia mdlosci cały czas wymioty itp za to od wczoraj cisza rano tylko lekkie mdlosci poczas dnia nic normalnie mogłam patrzeć na jedzenie co jest dziwne dzisiaj wstałam też nic jakbym nie byla w ciazy zaczęłam dzisiaj 8 tc i nwm co robic do lekarza dopiero za 2 tygodnie a na bete ze wzgledu na miejsce zamieszkania i dojazd nie mam jak. Czy którejś z pań przeszły mdłości w 8 tc albo miały jakieś przerwy ze nie czułyscie sie w ciąży nie chodzi mi o to ze ktoras z pań nie miala wgl bo to nic złego chodzi o to ze byly i zniknęły bo tak chyba nie powinno byc :(
 
reklama
Po co ta panika.. ;) też miałam mdłości, później nie, teraz znowu i wszystko jest w porządku. Skoro miałaś przerwę i wróciły, to pewnie znowu tak będzie. Nie musisz ciągle czuć się źle, mieć objawy, to jest akurat normalne. A jak już będziesz u lekarza, to powiedz mu o tym, dla spokoju wszystko ci wyjaśni na pewno
 
Nie martw się. Ja mam mdłości od 9 tygodnia i teraz jestem w 27 tygodniu ale przez ten czas miałam różne dni. Raz miałam mdłości przez kilka dni codziennie a raz nawet z tydzień cisza była i dalej wróciły. Nie raz miałam przez caly dzień a nie raz tylko wieczorami. A na przykładzie innych objawów to wymioty też mi się pojawiły w 9 tygodniu i potem przeszły, wróciły w 12 tygodniu i dalej przeszły i ostatni raz wymiotowłam w 16 tygodniu i teraz już nie ma wcale wymiotów. Ból piersi który był od zapłodnienia ustąpił w 8 tygodniu i już nie wrócił. Nie martw się, objawy nie muszą być cały czas :).
 
Ciesz się chwila.Mi przeszły ok 8 TC w drugiej ciąży, wróciły koło 10 TC i trzymały do samego końca.
 
Ja z objawów ciąży to miałam tylko bolace piersi i senność w 1 trymestrze. Zero mdłości, zero wymiotow.
 
Witam to kolejne moje pytanie dotyczące tego tematu ale martwi mnie to i nie daje spać. Kilka dni temu odpisałam temat czy moga zdarzyć sie dni bez mdłości ale niepotrzebnie spanikowalam bo dzien później była tragedia mdlosci cały czas wymioty itp za to od wczoraj cisza rano tylko lekkie mdlosci poczas dnia nic normalnie mogłam patrzeć na jedzenie co jest dziwne dzisiaj wstałam też nic jakbym nie byla w ciazy zaczęłam dzisiaj 8 tc i nwm co robic do lekarza dopiero za 2 tygodnie a na bete ze wzgledu na miejsce zamieszkania i dojazd nie mam jak. Czy którejś z pań przeszły mdłości w 8 tc albo miały jakieś przerwy ze nie czułyscie sie w ciąży nie chodzi mi o to ze ktoras z pań nie miala wgl bo to nic złego chodzi o to ze byly i zniknęły bo tak chyba nie powinno byc :(

wyluzuj. nie wiem skąd to przekonanie że jak ciąża (zdrowa) to i mdłości. ja ani razu nie mialam choćby najmniejszej mdłości od początku ciąży. zero, nic. jedynie piersi ale też nic nadzwyczajnego.. i jakoś jestem w 19 tc a mój synek ma się świetnie :D

także nie zajmuj się zamartwianiem tylko ciesz się z ciąży..
 
reklama
Witam to kolejne moje pytanie dotyczące tego tematu ale martwi mnie to i nie daje spać. Kilka dni temu odpisałam temat czy moga zdarzyć sie dni bez mdłości ale niepotrzebnie spanikowalam bo dzien później była tragedia mdlosci cały czas wymioty itp za to od wczoraj cisza rano tylko lekkie mdlosci poczas dnia nic normalnie mogłam patrzeć na jedzenie co jest dziwne dzisiaj wstałam też nic jakbym nie byla w ciazy zaczęłam dzisiaj 8 tc i nwm co robic do lekarza dopiero za 2 tygodnie a na bete ze wzgledu na miejsce zamieszkania i dojazd nie mam jak. Czy którejś z pań przeszły mdłości w 8 tc albo miały jakieś przerwy ze nie czułyscie sie w ciąży nie chodzi mi o to ze ktoras z pań nie miala wgl bo to nic złego chodzi o to ze byly i zniknęły bo tak chyba nie powinno byc :(
Nie martw się. Ja tak miałam. Jestem w tym momencie w 17 tygodniu ciąży. Od około 10 tygodnia ciąży wymiotowałam dzień w dzień. Masakra była. Nagle mi przeszło około 15-16 tygodnia ciąży. Cieszyłam się jak głupia bo poranki stały się milsze, przyjemniejsze. :D wszystko normalnie. A od wczoraj znów petarda xD wczoraj i dziś poranek nad muszlą klozetowa. 😅🤦🏻‍♀️ Wydaje mi się że to zupełnie normalna rzecz. Ginekologa mam za 2 tygodnie i pewnie z nim o tym porozmawiam, ale póki czujesz się dobrze, nie panikowałabym. Ja na samym początku ciąży tez panika wielka, moja pierwsza upragniona ciąża to jest i przejmuje się niektórymi rzeczami ale o wszystkim co mnie niepokoi rozmawiam na wizytach z ginekologiem, a on z przyjemnością odpowiada na wszystkie moje pytania. Głowa do góry, będzie dobrze. Ciesz się chwila i ciesz się ciąża. Ja tak na co dzień robię. Puszczaj sb w takich chwilach muzykę i tańcz 😋😘 pozdrawiam cieplutko.
 
Do góry