reklama

Mdłości w ciazy

Od
7 Styczeń 2019
Odpowiedzi
0
Witam WasJestem w ciąży upragnionej i wyczekanej. To dziś zaczyna się 8 tydzień .Od tygodnia fatalnie się czuje non stop mam odruch wymiotny mdłości nudności i nie mogę normalnie funkcjonować. Najpierw miałam apetyt i było ok A teraz co bym nie zjadła to masakra. Nie działają krakersy woda z imbirem meliski rumiank itd po wodzie mi nawet niedobrze jak sobie radzić pomóżcie bardzo się martwię o fasolkę że nie bedzie się dobrze rozwijać

reklama

ulau

Fanka BB :)
Od
15 Grudzień 2018
Odpowiedzi
0
Witam WasJestem w ciąży upragnionej i wyczekanej. To dziś zaczyna się 8 tydzień .Od tygodnia fatalnie się czuje non stop mam odruch wymiotny mdłości nudności i nie mogę normalnie funkcjonować. Najpierw miałam apetyt i było ok A teraz co bym nie zjadła to masakra. Nie działają krakersy woda z imbirem meliski rumiank itd po wodzie mi nawet niedobrze jak sobie radzić pomóżcie bardzo się martwię o fasolkę że nie bedzie się dobrze rozwijać
Myślę że większość z nas to przechodzilo. Ja nie spałam po nocach bo whmiotowalam. Co zwymiotowalam to powoli sobie aplikowalam. Jak nie chciało mi przyjąć jedzenia to piłam tylko wodę. I potem znowu próbowałam np. jeden mały kęs chleba, krakersy czy coś. Mi pomagała trochę mięta. Ale taka prawda że więcej zwracalam niż wypijalam. Potrafiłam napić się łyk wody i lecieć do toalety. Myślę że to normalne. A jeśli widzisz że naprawdę już w ogóle żaden pokarm się nie przyswaja o żadnej porze dnia, to do musisz isc do lekarza i powiedzieć, może zaleci ci jakieś leki hamujace trochę te wymioty.

Rocielle

Zaangażowana w BB
Od
1 Listopad 2018
Odpowiedzi
0
Sa takie krople anaketon to suplement dla kobiet w ciazy rowniez przeciw mdloscia. Troche mi pomagaly, nie mowie ze calkiem mi mdlosci po nich mijaly ale zawsze cos. Do tego mnie jeszcze pomagala woda z sokiem z cytryny.

ulau

Fanka BB :)
Od
15 Grudzień 2018
Odpowiedzi
0
Sa takie krople anaketon to suplement dla kobiet w ciazy rowniez przeciw mdloscia. Troche mi pomagaly, nie mowie ze calkiem mi mdlosci po nich mijaly ale zawsze cos. Do tego mnie jeszcze pomagala woda z sokiem z cytryny.
O tak ja tez wodę z cytryną w siebie ładowalam. Ale ważne żeby ogólnie pić małymi łykami. Ja ja się napilam od razu dużo to żołądek nie chciał przyjąć

Od
7 Maj 2018
Odpowiedzi
1
Nic sie nie martw, nic fasolce nie bedzie. Ja tez tak mialam i nic mi nie pomagalo. Wlasciwie to do 14 tyg schudlam 8kg bo odrzucilo mnie od jedzenia. Pilam wode i jadlam suchary,heheh. Po prostu trzeba przeczekac. W 2 trymestrze bedziesz czula sie o niebo lepiej.
Gratuluje zafasolkowania

Asiunia85

Zaciekawiona BB
Od
18 Lipiec 2018
Odpowiedzi
0
Ja wymiotowałam przez całą ciążę. Nawet w dniu planowanej cesarski jeszcze wymiotowałam. Myślałam że się wykończe już. Nie mogłam jeść za wiele. Lekarz przepisał przeciwwymiotne Ale za wiele nie dały. Moja niunia urodziła się sliczniukta i zdrowa. I teraz ma 8 miesięcy i raczkuje po całym domu hihi. Także nie martw się na pewno dzidzi nie zaszkodzisz

Natalka92

Zaciekawiona BB
Od
6 Listopad 2018
Odpowiedzi
0
Mi pomagala cola banany krakersy biszkopty. Ponoc mdlosci pojawiaja sie gdy zbyt gwaltownie spada cukier a wiec cola jest zacukrowana od stop do glow dlatego za pewne mi pomagala. Ciumkalam tez mambe aby ten cukier sobie podniesc. Pierwszy trymestr jest najgorszy niestety. Wytrwalosci zycze ;). Teraz jestem w drugiej ciazy i na szczescie obeszlo sie bez wielkich mdlosci ale pierwsza ciaze meczylam sie okropnie. Wymiotowalam mdlosci oslabienie . Jednak w drugim trymestrze wszystko przeszlo jak reka odjal i moglam opychac sie czym chcialam. Popcorn tez czasami pomagal tak sobie przypomnialam. Takze aby te pierwsze trzy miesiace przetrwac. Od czwartego powinno sie juz polepszac.

Od
7 Styczeń 2019
Odpowiedzi
0
mi nie pomaga nic w nocy wymiotowałam żółcia bo już nie miałam czym co zjem to .... dziś będę chciała dostać się do lekarza bo boję się odwodnic może szpital i kroplówka

reklama

Natalka92

Zaciekawiona BB
Od
6 Listopad 2018
Odpowiedzi
0
Skoro wymioty sa az tak silne ja bym pojechala do szpitala na sor. Tam musi Cie ktos zbadac. Jesli masz mozliwosc to jedz od razu do szpitala. I nie daj sie nabic w butelke jesli stwierdza ze przyjechalas z pierdola powiedz ze nie wyjdziesz bez konsultacji z lekarzem. Powodzenia.

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku