reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mdłości w ciazy

Dołączył(a)
7 Styczeń 2019
Postów
8
Witam WasJestem w ciąży upragnionej i wyczekanej. To dziś zaczyna się 8 tydzień .Od tygodnia fatalnie się czuje non stop mam odruch wymiotny mdłości nudności i nie mogę normalnie funkcjonować. Najpierw miałam apetyt i było ok A teraz co bym nie zjadła to masakra. Nie działają krakersy woda z imbirem meliski rumiank itd po wodzie mi nawet niedobrze jak sobie radzić pomóżcie bardzo się martwię o fasolkę że nie bedzie się dobrze rozwijać
 
reklama
Witam WasJestem w ciąży upragnionej i wyczekanej. To dziś zaczyna się 8 tydzień .Od tygodnia fatalnie się czuje non stop mam odruch wymiotny mdłości nudności i nie mogę normalnie funkcjonować. Najpierw miałam apetyt i było ok A teraz co bym nie zjadła to masakra. Nie działają krakersy woda z imbirem meliski rumiank itd po wodzie mi nawet niedobrze jak sobie radzić pomóżcie bardzo się martwię o fasolkę że nie bedzie się dobrze rozwijać
Myślę że większość z nas to przechodzilo. Ja nie spałam po nocach bo whmiotowalam. Co zwymiotowalam to powoli sobie aplikowalam. Jak nie chciało mi przyjąć jedzenia to piłam tylko wodę. I potem znowu próbowałam np. jeden mały kęs chleba, krakersy czy coś. Mi pomagała trochę mięta. Ale taka prawda że więcej zwracalam niż wypijalam. Potrafiłam napić się łyk wody i lecieć do toalety. Myślę że to normalne. A jeśli widzisz że naprawdę już w ogóle żaden pokarm się nie przyswaja o żadnej porze dnia, to do musisz isc do lekarza i powiedzieć, może zaleci ci jakieś leki hamujace trochę te wymioty.
 
Sa takie krople anaketon to suplement dla kobiet w ciazy rowniez przeciw mdloscia. Troche mi pomagaly, nie mowie ze calkiem mi mdlosci po nich mijaly ale zawsze cos. Do tego mnie jeszcze pomagala woda z sokiem z cytryny.
 
Sa takie krople anaketon to suplement dla kobiet w ciazy rowniez przeciw mdloscia. Troche mi pomagaly, nie mowie ze calkiem mi mdlosci po nich mijaly ale zawsze cos. Do tego mnie jeszcze pomagala woda z sokiem z cytryny.
O tak ja tez wodę z cytryną w siebie ładowalam. Ale ważne żeby ogólnie pić małymi łykami. Ja ja się napilam od razu dużo to żołądek nie chciał przyjąć
 
Nic sie nie martw, nic fasolce nie bedzie. Ja tez tak mialam i nic mi nie pomagalo. Wlasciwie to do 14 tyg schudlam 8kg bo odrzucilo mnie od jedzenia. Pilam wode i jadlam suchary,heheh. Po prostu trzeba przeczekac. W 2 trymestrze bedziesz czula sie o niebo lepiej.
Gratuluje zafasolkowania
 
Ja wymiotowałam przez całą ciążę. Nawet w dniu planowanej cesarski jeszcze wymiotowałam. Myślałam że się wykończe już. Nie mogłam jeść za wiele. Lekarz przepisał przeciwwymiotne Ale za wiele nie dały. Moja niunia urodziła się sliczniukta i zdrowa. I teraz ma 8 miesięcy i raczkuje po całym domu hihi. Także nie martw się na pewno dzidzi nie zaszkodzisz
 
Mi pomagala cola banany krakersy biszkopty. Ponoc mdlosci pojawiaja sie gdy zbyt gwaltownie spada cukier a wiec cola jest zacukrowana od stop do glow dlatego za pewne mi pomagala. Ciumkalam tez mambe aby ten cukier sobie podniesc. Pierwszy trymestr jest najgorszy niestety. Wytrwalosci zycze ;). Teraz jestem w drugiej ciazy i na szczescie obeszlo sie bez wielkich mdlosci ale pierwsza ciaze meczylam sie okropnie. Wymiotowalam mdlosci oslabienie . Jednak w drugim trymestrze wszystko przeszlo jak reka odjal i moglam opychac sie czym chcialam. Popcorn tez czasami pomagal tak sobie przypomnialam. Takze aby te pierwsze trzy miesiace przetrwac. Od czwartego powinno sie juz polepszac.
 
mi nie pomaga nic w nocy wymiotowałam żółcia bo już nie miałam czym co zjem to .... dziś będę chciała dostać się do lekarza bo boję się odwodnic może szpital i kroplówka
 
reklama
Skoro wymioty sa az tak silne ja bym pojechala do szpitala na sor. Tam musi Cie ktos zbadac. Jesli masz mozliwosc to jedz od razu do szpitala. I nie daj sie nabic w butelke jesli stwierdza ze przyjechalas z pierdola powiedz ze nie wyjdziesz bez konsultacji z lekarzem. Powodzenia.
 
Do góry