reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mdłości:(

dziewczyn chyba wkraczam w nowy etap dolegliwosci ciazowych, tych pokarmowch.
!!!!!!!ZGAGA!!!!!!!
juz drugi dzien mnie meczy po obiedzie az do wieczora :( Dzisiaj sie pomodle zeby to bylo przejsciowe bo jak tak ma byc do konca ciazy to ja sie powiesze :(:(:( Kolezanka z pracy miala ja wlasnie od 5 miesiaca, ledwo sie zyganko skonczylo.powiedziala ostatnio ze gdyby faktycznie to oznaczalo wloski u dziecka to ona powinna urodzic... malpe!
teraz testuje mleko, zawsze mi na zgage pomagalo.Potem wyprobuje jablko.tez pomagalo.
Moze jutro juz nie bedzie :(
 
reklama
ja na zgage wypijam szklanke wody i mi pomaga a jezeli chodzi o mdlosci i wymioty to mdlosci minely ale wymioty sie jeszcze zdazaja zalezy co zjem ostatnio stwierdziłam ze maluszek moj nie lubi cbuli ani czosnku bo konczy sie to wizyta w toalecie tak samo reaguje jak zjem cos ostrego lub bardzo tlusto np kotlecika z patelni to co my mozemy jesc :laugh: to maluszki na rozkazua w tym czasie co chca zjesc wiec jezeli chodzicie do Mc Donalds to nie ma problemu bo widocznie wasze maluszki tak własnie chca nie przejmujcie sie tym ze pupcie rosna po takim jedzeniu ale po ciazy kazda z nas bedzie te kalorie zrzucac podczas karmienia trzeba koztstac z tego czego nam nie bedzie wolno jes po porodzie wszystkim zycze smacznego gorace pozdrowienia





 
Agusiu24 nasze dzieciaczki mogły by sobie podac rączki:) - moje też - NIENAWIDZI CZOANKSU1 ojoj- na samą myśl mi niedobrze - słow! za kazdym razem ( jak juz pisałam) wymiotuję. Nie jem go wogóle, a jak zdarzyło sie kilka razy, jak mi go - "przemycono" w jakiejsc potrawie- dzidzius wyczówał:):)- i witaj WC:) ..i tak już kiedyś wróciła sałatka z czosnkiem, naczosnkowana karkówka, czy knysza, bądz hot dog z sosem czosnkowym..a takze kotlety- z czosnkiem- beh bleh
Cebula ujdzie
a przyznam sie - przed ciaza - jak tylko nadarzała się okazja( że nie musiałabm juz nigdzie wychodzić z domku- wcinałam i czosnek i cebulkę - uwielbiałam..:) a teraz?- patrzec..ba sam zapach przyprawia mnie o potężne mdlosci!
 
Dziewczynki, nie wiedziałam na którym wątku napisać więc stwierdziłam, że ten jest najbardziej adekwatny. Na ogólnym "ciąża, poród połóg" jest wątek pt.: "jeśli nie wiecie czy urodzić..." Tam jest link do zdjęć dzieci po aborcji w I i II trymestrze.
Jeśli jesteście bardzo wrażliwe to nie wchodźcie tam. Ja to zrobiłam z ciekawości a teraz chce mi się wymiotować i mam ból w brzuszku jak bym miała dostać okresu, nie wiem czy przez te zdjęcia, czy coś jest nie tak. Na prawdę, jeśli jesteście wrażliwe nie wchodźcie tam, ale szczerze Wam powiem koleżanki, że te pie...lone suki (przepraszam) które usuwają ciąże - tylko pod ścianę. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
 
Marzenko ja na zgage bo tez mnie ostatnio meczyla: migdalki, tak mi lekarz zalecil i pomagaja.
Co do mleka to zdania sa podzielone, jedni mowia ze pomaga a inni ze szkodzi jak Cie meczy zgaga
Ja nie moge zjesc nic tlustego i za duzo na raz bo zaraz mnie lapie.
Mam nadziej ze Ci przejdzie.
 
Ponoć zgaga męczy kiedy jest się w ciąży z dziewczynką, ale to tylko babcine mądrości więc nie wiem na ile prawdziwe. Ja w każdym razie ani razu nie miałam (a noszę chłopczyka) więc może jest w tym coś ;) ;)
 
chyba to jednak nie jest regula bo kolezanka ktora miala ta potworna zgage od 5 miesiaca to chlopca urodzila ;)

moja zgaga w kazdym razie narazie sobie poszla. wczoraj pomoglo mleko a dzisiaj mniej zjadlam na obiad wiec moze to dlatego. oby nie wracala!
 
to ja znam kolejne wyjatki w takim razie;)- ja nie wiem wogóle co to znaczy zgaga:)..nigdy nie miałam jej..ani teraz ani wczęsniej.. ::) i ciezko mi nawet sobie to coś:) wyobrazic choć opisywano mi na wszelki sposób- powiem wspólczuje... :-[
wiec- nie mam zgagi- a nosze pod serduchem córeczke- dziewczynkę(,mam nadzieje:)..i teraz urodziła moja kolezanka - synka- prawie całą ciążę marudziła, ze ma zgage- to był w zasadzie jej jedyny uciazliwy- nawet baaardzo - "urok" ciaży:)
 
reklama
wczoraj bylam z mezem w kinie kupilismy popcorn i niestety maluszkowi nie zasmakowalo dojechalismy do domu i niestety mialam bliski kontakt z muszla klozetowa czy wam tez sie jeszcze zdaza ze czasmi macie wymioty czy juz nie ja wiem tylko ze mam rozwalony zoladek od antybiotyku bo juz go niesty biore ponad dwa miesiace mam nadzieje ze lekarz powie mi ze pozbylam sie toksoplazmozy i juz nie musze brac leku





 
Do góry