reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Meble do pokoju dziecięcego

U

usunięty

Gość
Witajcie kochane. Znacie jakieś strony gdzie można kupić zestawy mebli do pokoju dla dziewczynki? Oczywiście nowe nie używane i zależy mi bardzo aby był to komplet aby nie mieć wszystkiego z innej beczki. Coś w rodzaju z zdjęcia w załączniku. Z góry dziękuję.
 

Załączniki

  • LongScreenshot_2019-08-02-20-46-17.png
    LongScreenshot_2019-08-02-20-46-17.png
    1,1 MB · Wyświetleń: 287
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Rozwiązanie
Ja również nie wymieniam mebli tak często. Z różnych względów, finansowych też trochę ale przede wszystkim dlatego że mam tyle na głowie że nie miałabym czasu co chwila zmienić wystroju wnętrz :) nawet nie mam czasu prowadzić rozważań w tym temacie. Dodam jeszcze tylko że to średnio ekologiczne, jak się odda komuś to ok, gorzej jak każdy chciałby tak co 2 lata zmieniać meble. Wystarczy że elektronikę trzeba już zbyt często wymieniać, niedługo utoniemy w śmieciach
Tak, często się czeka, ponieważ firmy stolarskie nie magazynują już gotowych mebli, tylko robią je, gdy wpłynie zamówienie. Czasem się zdarza dostać mebel od ręki - przeważnie w fabrykach meblarskich.
A dlaczego nie chciałabyś poczekać na wymarzony zestaw mebli dla swojej córeczki? Teraz sie zastanawiasz, szukasz, dni mijają, a zamówienie w tym czasie mogłoby już "się produkować" ;)
 
Tak, często się czeka, ponieważ firmy stolarskie nie magazynują już gotowych mebli, tylko robią je, gdy wpłynie zamówienie. Czasem się zdarza dostać mebel od ręki - przeważnie w fabrykach meblarskich.
A dlaczego nie chciałabyś poczekać na wymarzony zestaw mebli dla swojej córeczki? Teraz sie zastanawiasz, szukasz, dni mijają, a zamówienie w tym czasie mogłoby już "się produkować" ;)
Jestem takim typem człowieka co woli zobaczyć, dotknąć co kupuje a nie tylko zobaczyć na zdjęciu i zamówić. Chciałabym żeby były dobre jakościowo oraz solidne. Firma przed realizacją zamówienia może obiecać a potem wychodzi co innego już tak się przejechałam więc wolę pojechać zobaczyć i ewentualnie zakupić od razu ;)
 
Niestety kupno mebli = czas oczekiwania. Nawet jeśli w np. w Agata stoją na wystawie, to nie znaczy, że one są dostępne od ręki. Zwykle trzeba poczekać. Ja ze 2 lata temu wymieniałam meble u dzieci w pokoju - czas oczekiwania wyniósł wówczas ok 4 tygodni.
 
Kupując meble do salonu również szukałam aby otrzymać od ręki i znalazłam. Nie wszędzie trzeba czekać wystarczy poszukać więc myślałam że poradzicie mi jakieś strony gdzie są dostępne
 
Biurko jak i obrotowe krzesło raczej nie jest potrzebne dla dziecka w wieku 3 lat. Przecież mebli nie kupuję się na całe życie tylko na Max 2 lata ( po takim czasie przeważnie wymieniamy meble aby zmienić wystrój mieszkania). A pokój dziecka powinien być kolorowy z fajnymi dodatkami. Jestem zdania że meble to rzecz którą można wymienić. No a dwa post był pisany pół roku temu i córka ma już meble ;)
 
reklama
Ale serio meble wymieniasz co 2 lata?? Bo ja chyba jakaś zacofana w takim razie jestem, ale meble kupuję na znacznie dłuższy okres czasu... ;-)
I zgodzę się z poprzedniczką, że kupowanie mebli z postaciami z bajek jest bezsensowne (no chyba że ktoś ma za dużo pieniędzy). Lepiej pokój doposażyć dodatkami, które łatwo można wymienić. I moje jak miały 3 latka to potrzebowały biurka, by móc wygodnie tworzyć swoje prace. Ale jak widać to nie jest norma.
 
reklama
Ale serio meble wymieniasz co 2 lata?? Bo ja chyba jakaś zacofana w takim razie jestem, ale meble kupuję na znacznie dłuższy okres czasu... ;-)
I zgodzę się z poprzedniczką, że kupowanie mebli z postaciami z bajek jest bezsensowne (no chyba że ktoś ma za dużo pieniędzy). Lepiej pokój doposażyć dodatkami, które łatwo można wymienić. I moje jak miały 3 latka to potrzebowały biurka, by móc wygodnie tworzyć swoje prace. Ale jak widać to nie jest norma.
Hehe no co 2 lata bo zawsze jest "to już tu nie pasuje" " a to już dobite" " a zobacz to jak by ładnie wyglądało". W zeszłym roku wymieniałam narożnik na siwy to od razu wszystko żeby pasowało. Teraz już szukam innego bo kolor Nam nie odpowiada to od razu meble pod kolor nowego. Biurko Nam nie jest potrzebne ponieważ bardziej się sprawdza stolik i krzesełka ;)
 

Podobne tematy

Do góry