reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Medikor Nowy Sącz

reklama
A czy któraś z was rodziła może w szpitalu w Limanowej? Według rankingów jest to bardzo dobry szpital przyjazny dziecku (w Polsce jest tylko 83). Rodziły tam moje dwie koleżanki z Nowego Sącza, obie miały cesarskie cięcie i są bardzo zadowolone z opieki.

Jeśli chodzi o Medikor w Nowym Sączu to przyjmowała tam moja pani ginekolog i chodziłam do tej przychodni przez 5 lat, jednak od razu się przeniosłam w inne miejsce, gdy dowiedziałam się, że ten ginekolog przyjmuje w innym miejscu. Podsumowując lekarze w medikorze są wg. mnie bardzo dobrzy i uprzejmi, natomiast personel, a w szczególności panie w rejestracji są bardzo nieuprzejme i opryskliwe, kiedy ktoś chce się zapisać na wizytę to zachowywały się tak jakby olbrzymią łaskę komuś robiły,a przecież to są ich obowiązki i za to im płacą.... Nie tylko ja sie na to skarżę, czytałam nawet na innym lokalnym forum takie uwagi.
Bardzo mnie to zraziło i dlatego od 2 lat omijam medikor szerokim łukiem, być może teraz się coś zmieniło..... Mnie jednak nic nie przekonałoby do skorzystania z ich usług.
 
Ja mam pozytywne doświadczenia rodziłam rok temu , Szpital Medikor to według mnie dobre miejsce profesjonalne podejście , dobra opieka . Ogólnie polecam . nie wiem dlaczego jest tyle niepochlebnych opinii ja sobie chwalę
 
A ja z innej beczki zapytam,
Co oferuje szpital, a co sama muszę mieć ze sobą.
Na stronie mają informacje co zabrać do szpitala ale nie wiem na ile są to aktualne dane.
 
reklama
A ja z innej beczki zapytam,
Co oferuje szpital, a co sama muszę mieć ze sobą.
Na stronie mają informacje co zabrać do szpitala ale nie wiem na ile są to aktualne dane.
Ja rodziłam w lipcu. Nie musisz mieć ubranek dla dzidziusia ponieważ szpital je zapewnia. Nie musisz brać jedzenia ponieważ catering jest naprawde świetny. Musisz zaopatrzyć się w podkłady higieniczne na łóżko i poporodowe typu wielka podpaska, wszelkie rzeczy higieny osobistej musisz mieć swoje. Jeśli masz na myśli jakieś konkretne rzeczy to, że chętnie odpowiem
 
reklama
Do góry