reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Medikor Nowy Sącz

reklama
Witam wszystkie Panie!
Jestem z Rytra, jestem w 11 tygodniu ciąży. Chodzę na wizyty do Medikoru. Prowadzi mnie pan Andrzej Kot. Czy któraś z Pań może wie coś więcej o nim, i jego kompetencjach ? :) Aha, no i chciałabym rodzić w Medikorze. Jednak nie wiem dokładnie jak to wygląda i jakie ceny są za poród... Czy mogłybyście mi napisać co i jak ? Niestety w niczym się nie orientuje, ponieważ to moje pierwsze dziecko. Byłabym wdzięczna za pomoc z Waszej strony :)
Pozdrawiam!!:)
 
Aneczka na temat gina Ci nic nie powiem bo nie znam, co do samego medikoru to sa tu dziewczyny ktore rodzily i mowily ze dobrze, tylko w medikorze na porodowce byl remont i nie wiem czy juz otwarte. sam porod byl za darmo z NFZ chyba ze ze znieczuleniem to musialas 400 zl zaplacic
 
witajcie!

Porodowka w Medikorze z tego co wiem jest teraz w remoncie i nie widomo czy ja otworza. Zostala ona zamknieta poniewaz nie maja oni odpowiedniego sprzetu do ratowania zycia noworodkom.
Nie wiem czy wiecie dlaczego go zamkneli? Otoz dlatego, ze zmarlo tam dziecko w czasie porodu a rodzaca ledwo uratowali. Kiedy w czasie porodu byly komplikacje zadzwonili po karetke z Krakowa ( bo szpital z nowego sacza nie przyjmie pacjentki z medikoru) ta wziela rodzaca i pojechali . Niestey nie dojechali tam bo kobiecie zaczela bardzo szybko spadac cisnienie krwi... ja uratowali ale dziecko sie udusilo. Wiem to bo ta rodzaca byla kolezanka mojej siostry.
 
z tego co wiem,to porodówka jest nieczynna,pytałam doktor Tichner,która prowadzi mi ciążę,bo sama chciałam tam rodzić,ale ogólnie oddział ginekologiczny jest otwarty,bo robią tam różne zabiegi,a sama tam przeleżałam dobę teraz ostatnio na badaniach kontrolnych.z tego natomiast co słyszałam podobno jeśli się chodzi do Pawlakowej,która jest tam ordynatorem to istnieje szansa urodzenia tam:D to taka ploteczka:)
 
Hejka dziewczyny!jestem mama Wiktorka ktorego rodzilam 6.11.2008 sluchajcie porod jak z bajki o 15 pierwsze skorcze o 17:40 przy drugim partym mialam juz synka polozonego na swoich piersiach oczywiscie wszystko dzieki kochanej poloznej pani Irence Niec nie wyobrazam sobie ze nie bede mogla urodzic tam drugiego dziecka!Wogole to chcialabym juz drugie dziecko i wstzymuje sie z ta decyzja majac nadzieje ze jednak bedzie znow otwarta porodowka bo nie wyobrazam sobie rodzic w sadeckim szpitalu!piszcie jak bedziecie cos wiedzialy prosze
 

Załączniki

  • DSC01627.jpg
    DSC01627.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 258
Hejka dziewczyny!jestem mama Wiktorka ktorego rodzilam 6.11.2008 sluchajcie porod jak z bajki o 15 pierwsze skorcze o 17:40 przy drugim partym mialam juz synka polozonego na swoich piersiach oczywiscie wszystko dzieki kochanej poloznej pani Irence Niec nie wyobrazam sobie ze nie bede mogla urodzic tam drugiego dziecka!Wogole to chcialabym juz drugie dziecko i wstzymuje sie z ta decyzja majac nadzieje ze jednak bedzie znow otwarta porodowka bo nie wyobrazam sobie rodzic w sadeckim szpitalu!piszcie jak bedziecie cos wiedzialy prosze
 
reklama
Ja rodziłam dwóch synów w położniczym w N.Saczu i uważam że nie ma sie czego bac. Szpital wyremontowany pokoje schludne z lazienka i wc w kazdym. Mozliwosc porodu w wodzie, rodzinny za darmo, pilki, drabinki itp. Polozne mile, lekarze tez. Specjalny odzial dla noworodkow...tylko mozliwosci znieczulenia brak
Ale ja osobiscie polecam :tak:
 
Do góry