reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Medikor Nowy Sącz

Sabinko na pewno to wina ząbków.
Ja za to pamiętam jak moja córcia była mała, jak ją ze szpitala przywiozłam, a teraz 3,5 roku, we wrześniu do przedszkola. Szok, kiedy to zleciało.:confused:;-):-):-)
 
reklama
jejku Sylcia ja Ci powiem że mojego diabełka też bym chętnie do przedszkola juz wysłała:-) hehe wyrodna ze mnie matka:-) ale fakt faktem siedzenie w domu nie dla mnie ja uwielbiam prace i wogóle być między ludźmi:-)
ale i tak sie ciesze że diabełkiem to on jest tylko w dzień a w nocy odpukac narazie super śpi całe nocki:-) no aby nie zapeszyć:-)
buźka miłego wieczorku wszystkim Wam zaglądajacym na ten wątek;-)
 
Synek ma naimie Macius. Narazie je, spi i robi kupy, a ja ciesze sie ze taki grzeczniutki, bo potem jest roznie:-D Dzieci szybko rosna. Przy pierwszym to czlowiek chce zeby jak najszybciej siadl, zrobil pierwszy krok...:tak: A potem nadziwic sie nie moze ze tak szybko sie usamodzielnilo. Moja najstarsza we wrzesniu idzie do szkoly, a ja pamietam jak ja ze szpitala przywiozlam. Jakby to bylo wczoraj:-)
 
dzień doberek:-)

Zuzkus hihihi no własnie mój też był taki grzeczniutki:-) hihi a teraz właśnie pokazuje charakterek:-) kochana przynajmniej Ania Twoja bedzie Ci pomagała z maluszkiem:-) bo to już taka różnica wieku że już fajnie:-) a to prawda czeka sie na pierwsze słowo itp..ja tez czekałam jak skończy pół roczku że już fajny bedzie kumaty itp:-) no to ja pamiętam jak chłopak spał po 5 godzin non stop w dzień:-) aż sie położnej pytałam cz to normalne i czy go budzić na jedzenie:-) to były czasy:-)
ja planuję jeszcze jedno dzidzi od razu:-) tzn. tak żeby 2 lata róznicy było:-) po sylwestrze postanowiliśmy:-) bo się wyimprezowac musze:-) a jak coś kiedyś 3 ale to już byłaby wpadka:-) hihi

Bura a Ty gdzie w sączu mieszkasz na jakim osiedlu??:-)
Monika, Artemis jesteście tu??:-)

zaraz mnie tu moderator wyrzuci że nie na własciwym wątku rozmawiamy;-) hihi
no wiec dla przypomnienia:-)
MEDIKOR jest super;-)

a no i Sylcia dziś środa wiec wiesz...:-) daj znac popołudniu
 
Hej , Dzień dobry.

Sabinko jasne że wieczorem dam znać co i jak. A co do czekania to rzeczywiście przy pierwszym czeka się na każdy gest. Ciekawi mnie jak będzie z 2 maluchów. Jednak trzeba podzielić czas na pół, hihihi

Zuzkus to ty już sporą córcię masz.Na pewno sporo pomaga przy maleńkim.:tak:

Sabinko to może gdzieś się przeniesiemy z naszymi ploteczkami? To by chyba trzeba na forum regionalne:confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak to jest z tym MEDIKOREM? Słyszałam że jak by sie cos dzialo dziecku to medikor nie ma warunków i szpital w NS nie przyjmie dziecka? A jak jest ze znieczuleniem zewnątrzoponowym, mają cos takiego? Bo szpital na pewno nie ma. A z cesarką? Mozna miec "na życzenie" ?
 
Do góry