reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych marcowych pociech

Madzia pytalam, bo jestem ciekawa czy z pokarmem jest podobie przy kolejnych dzieciach
ja nie mialam klopotu z karmieniem
jakos sie nam ladnie wszystko ulozylo
nawal pokarmu.... nie moge nazwac nawalem, bo co prawda bylo go wiecej w ok 3 dobie po porodzie ale nie bolalo jakos specjalnie i nie musialam odciagac nadmiaru
ale mialam pocharatane sutki i za kazdym karmieniem zaciskalam zeby...
nawet raz pamietam, ze Parisce sie ulalo mleczkiem z moja krwia :baffled:

ale po chyba 2 tygodniach bylo Bosko :-)
i to trwalo ok 5 miesicy, tak sobie zalozylam, ze pokarmie z pol roku i tak tez bylo,
odstawialam stopniowo przez 3 tygodnie...
ale o tym rozpisze sie jak przyjdzie odpowiedni moment,
teraz nie pora ;-):tak:
 
reklama
no to ja zdaje relacje z moich zmagam mlekowych

otorz jak juz wam pislam lukasz musial zeszlej nocy jechac po mleko do szpitala bo synek glodowal

no i znowu zrobil sie problem bo rano wstajemy a synek na moje cycoch nawet patrzec nei chce

wycisnelam sobie kropelke na sutka zeby posmakowal i sie zachecil
a on cwaniak wysunal jezyczek zlizal kropelke mleka i zacisnal usta :-D :-D :-D

normalnie kombinator od malego:-D :-D :-D

no i pompka w ruch
bo mama zdeterminowana sie nie poddaje i pompuje

pompuje mleko co godzine , sikam prawie z bolu a tam dalej nic wiecej sie nie wytwarza
tak co 4 godzinki czyli 4 pompowani auda mi sie nazbierac 20 ml i reszt aidzie z innego mleka

nie wiem jak dlugo dam tak rade ale narazie nie wymiekam


a jeszce wam powiem ze moj synus to niesamowity glodomorek
coraz wiecej je :tak: :tak: :tak:
 
Miloku synek spryciarz :tak:
Jasiowi sciagalam 10 miesiecy, tez mu sie nie chcialo wysilac, po co jak z butelki samo leci.
Na laktacje polecam herbatke bocianek i kawke bocianek. Medela je produkuje. Zaraz poszukam.
Siukalo po tym bardzo.
 
w smaku ochydne, ale za to dziala
kawka to tak naprawde prazone warzywa, najwiecej tam jest prazonej marchewki zdaje sie
Herbatka lub Kawka BOCIANEK zioła poleca: IP-CZD (170608456) - Aukcje internetowe Allegro

355
 
No to jak u mnie też nie będzie działało to spróbuję tego twojego typa ;-)
Oby melczarnia działała :-p
 
Aha, ja jeszcze przez pierwszy miesiac wcinalam jakies kulki homeopatyczne
Nie pamietam nazwy, ale w aptece powinni wiedziec, laktacyjne czy jakos tak :eek:
 
reklama
ja mam hippa i tak srednieo dziala

a o tym bocianku jeszcze nie slyszalam

chyba do znajomych zadzownie niech mi przyesla
moze zadziala


a ja odsysam i nic wiecej narazie nie ma
ale objetosciowo cycki mi sie powiekszyly ale mleka nic wiecej narazie nei ma

Bawarke i hippa pije i czekam na rezultat
moze akurat sie uda
jeszce w sumie mam pare dni zeby sie tak na full pojeil nie :confused: :confused:
 
Do góry