reklama

Meridia, Adipex , Zelixa - do ewentualnych sprzedawcow!

Temat na forum 'Diety, diety' rozpoczęty przez Magda, 22 Listopad 2005.

1. Magda

Magda Zaangażowana w BB

Ostatnio pojawia sie na naszym forum coraz wiecej ofert sprzedazy lekow i narkotykow!

Jestem zmuszona poinformowac wszystkich w osobnym watku, iz na forum BabyBoom nie publikujemy zadnych ofert dot. nieleganych interesow!

W chwili obecnej (rowniez na prosbe innych czlonkow forum!) usuwamy wszystkie posty zawierajace oferty sprzedazy.

Jesli moj apel nie bedzie respektowany, zmuszeni bedziemy skorzystac z innych, bardziej skutecznych sposobow.

Dziekuje, Magda
    administrator i wspolwlasciel portalu BabyBoom.pl

2. iwon3004

iwon3004 lipcowa mamuśka 09

Wszelakie leki typu Meridia, Zelixa itp.... zostały wstrzymane z sprzedaży!!! Apteki nie mogą ich wydawać!!!
    Jakakolwiek sprzedaż tych leków jest PRZESTĘPSTWEM!!!

3. reklama
  4. myszor78

myszor78 Fanka BB :)

Dokładnie...a aptekarzom nie wolno ich wydawać, mimo iz mają np. na stanie...stąd myślę, że zakwitnie na chwilę czarny rynej tych leków..

5. saga32

saga32 Początkująca w BB

nie sluszalam o tym a dzis nawet widzial oferte na stronie z ogloszeniami z mojego miasta masakra a dlaczego wycofali?

6. iwon3004

Ofert na necie jest już masa. I to wszystkich rodzaju leków tego typu.
    Europa wycofała popularne leki na odchudzanie, w Polsce nadal tysiące osób z nadwagą łyka specyfiki, które mogą powodować groźne skutki uboczne. Chodzi o farmaceutyki wspomagające odchudzanie, które zawierają sybutraminę. Zdaniem Europejskiej Agencji Leków, to środek, który może zwiększyć ryzyko wystąpienia udaru czy zawału.

7. kasia200468

kasia200468 Początkująca w BB

UWAGA NA OSZUSTA!
    Paweł Puchajda, 35-232 Rzeszów, ul. Długa 22/8
    iwo 0107 <iwa0107@gmail.com>
    numer konta 10 1050 1575 1000 0023 1539 3542
    Ów osobnik "sprzedaje" odchudzacze.
    Ja otrzymałam w paczce dwa mydełka oliwkowe:-(

Nie dajcie się "złapać"!

Pozdrawiam[FONT=&quot][/FONT]

8. spraw

spraw Początkująca w BB

to jest nas więcej!a takiego adresu w Rzeszowie niema.Te mydełka to mu wsadzę....

9. iwon3004

Nic nie zrobisz!
    Bierzecie się za rzeczy NIELEGALNE!!!!

Pamiętajcie o tym.

10. reklama
  11. spraw

spraw Początkująca w BB

Bierzecie się za rzeczy NIELEGALNE!!!!
    Już się stało,świadomie zakupione rzeczy które u Nas są niedostępne ale to nie znaczy że ktoś powinien na tym żerować i oszukiwać.Piszę to w nadzieji że więcej osób to zobaczy,napewno jest takich wiele,facetowi nie może to ujść bez konsekwencji

12. iwahunter

iwahunter Początkująca w BB

Witam
    szanowny ktoś posługujący się nickiem " IWA0107" nie zdaje sobie sprawy że nie można bezkarnie ludzi oszukiwać, właśnie zgłosiliśmy sprawę na policji, mam nadzieję że będzie nas więcej i oszust(ka) zostanie ukarany

ja w każdym razie swoimi sposobami postaram się namierzyć tego kogoś
    oczywiście chętnie się podzielę wiedzą jak już będę znać personalia tej kanalii

pozdrawiam i chętnie przeczytam o Waszych sukcesach w walce z tym oszustem

Poleć forum