reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Meridia, Adipex , Zelixa - do ewentualnych sprzedawcow!

Magda

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ostatnio pojawia sie na naszym forum coraz wiecej ofert sprzedazy lekow i narkotykow!

Jestem zmuszona poinformowac wszystkich w osobnym watku, iz na forum BabyBoom nie publikujemy zadnych ofert dot. nieleganych interesow!

W chwili obecnej (rowniez na prosbe innych czlonkow forum!) usuwamy wszystkie posty zawierajace oferty sprzedazy.

Jesli moj apel nie bedzie respektowany, zmuszeni bedziemy skorzystac z innych, bardziej skutecznych sposobow.

Dziekuje, Magda
administrator i wspolwlasciel portalu BabyBoom.pl

reklama

iwon3004

lipcowa mamuśka 09
Miasto
Bielsko
Rozwiązania
0
Wszelakie leki typu Meridia, Zelixa itp.... zostały wstrzymane z sprzedaży!!! Apteki nie mogą ich wydawać!!!
Jakakolwiek sprzedaż tych leków jest PRZESTĘPSTWEM!!!

myszor78

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dokładnie...a aptekarzom nie wolno ich wydawać, mimo iz mają np. na stanie...stąd myślę, że zakwitnie na chwilę czarny rynej tych leków..

Rozwiązania
0
nie sluszalam o tym a dzis nawet widzial oferte na stronie z ogloszeniami z mojego miasta masakra a dlaczego wycofali?

iwon3004

lipcowa mamuśka 09
Miasto
Bielsko
Rozwiązania
0
Ofert na necie jest już masa. I to wszystkich rodzaju leków tego typu.
Europa wycofała popularne leki na odchudzanie, w Polsce nadal tysiące osób z nadwagą łyka specyfiki, które mogą powodować groźne skutki uboczne. Chodzi o farmaceutyki wspomagające odchudzanie, które zawierają sybutraminę. Zdaniem Europejskiej Agencji Leków, to środek, który może zwiększyć ryzyko wystąpienia udaru czy zawału.

Rozwiązania
0
UWAGA NA OSZUSTA!
Paweł Puchajda, 35-232 Rzeszów, ul. Długa 22/8
iwo 0107 <iwa0107@gmail.com>
numer konta 10 1050 1575 1000 0023 1539 3542
Ów osobnik "sprzedaje" odchudzacze.
Ja otrzymałam w paczce dwa mydełka oliwkowe:-(

Nie dajcie się "złapać"!

Pozdrawiam[FONT=&quot][/FONT]

Rozwiązania
0
to jest nas więcej!a takiego adresu w Rzeszowie niema.Te mydełka to mu wsadzę....

Rozwiązania
0
Bierzecie się za rzeczy NIELEGALNE!!!!
Już się stało,świadomie zakupione rzeczy które u Nas są niedostępne ale to nie znaczy że ktoś powinien na tym żerować i oszukiwać.Piszę to w nadzieji że więcej osób to zobaczy,napewno jest takich wiele,facetowi nie może to ujść bez konsekwencji

reklama
Rozwiązania
0
Witam
szanowny ktoś posługujący się nickiem " IWA0107" nie zdaje sobie sprawy że nie można bezkarnie ludzi oszukiwać, właśnie zgłosiliśmy sprawę na policji, mam nadzieję że będzie nas więcej i oszust(ka) zostanie ukarany

ja w każdym razie swoimi sposobami postaram się namierzyć tego kogoś
oczywiście chętnie się podzielę wiedzą jak już będę znać personalia tej kanalii

pozdrawiam i chętnie przeczytam o Waszych sukcesach w walce z tym oszustem

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
I Diety, diety 128
J Diety, diety 13
S Diety, diety 252