reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Meridia, Adipex , Zelixa - do ewentualnych sprzedawcow!

Magda

Aktywna w BB
Dołączył(a)
8 Czerwiec 2004
Postów
78
Ostatnio pojawia sie na naszym forum coraz wiecej ofert sprzedazy lekow i narkotykow!

Jestem zmuszona poinformowac wszystkich w osobnym watku, iz na forum BabyBoom nie publikujemy zadnych ofert dot. nieleganych interesow!

W chwili obecnej (rowniez na prosbe innych czlonkow forum!) usuwamy wszystkie posty zawierajace oferty sprzedazy.

Jesli moj apel nie bedzie respektowany, zmuszeni bedziemy skorzystac z innych, bardziej skutecznych sposobow.

Dziekuje, Magda
administrator i wspolwlasciel portalu BabyBoom.pl
 
reklama
Wszelakie leki typu Meridia, Zelixa itp.... zostały wstrzymane z sprzedaży!!! Apteki nie mogą ich wydawać!!!
Jakakolwiek sprzedaż tych leków jest PRZESTĘPSTWEM!!!
 
Dokładnie...a aptekarzom nie wolno ich wydawać, mimo iz mają np. na stanie...stąd myślę, że zakwitnie na chwilę czarny rynej tych leków..
 
Ofert na necie jest już masa. I to wszystkich rodzaju leków tego typu.
Europa wycofała popularne leki na odchudzanie, w Polsce nadal tysiące osób z nadwagą łyka specyfiki, które mogą powodować groźne skutki uboczne. Chodzi o farmaceutyki wspomagające odchudzanie, które zawierają sybutraminę. Zdaniem Europejskiej Agencji Leków, to środek, który może zwiększyć ryzyko wystąpienia udaru czy zawału.
 
UWAGA NA OSZUSTA!
Paweł Puchajda, 35-232 Rzeszów, ul. Długa 22/8
iwo 0107 <iwa0107@gmail.com>
numer konta 10 1050 1575 1000 0023 1539 3542
Ów osobnik "sprzedaje" odchudzacze.
Ja otrzymałam w paczce dwa mydełka oliwkowe:-(


Nie dajcie się "złapać"!


Pozdrawiam[FONT=&quot][/FONT]
 
Bierzecie się za rzeczy NIELEGALNE!!!!
Już się stało,świadomie zakupione rzeczy które u Nas są niedostępne ale to nie znaczy że ktoś powinien na tym żerować i oszukiwać.Piszę to w nadzieji że więcej osób to zobaczy,napewno jest takich wiele,facetowi nie może to ujść bez konsekwencji
 
reklama
Witam
szanowny ktoś posługujący się nickiem " IWA0107" nie zdaje sobie sprawy że nie można bezkarnie ludzi oszukiwać, właśnie zgłosiliśmy sprawę na policji, mam nadzieję że będzie nas więcej i oszust(ka) zostanie ukarany

ja w każdym razie swoimi sposobami postaram się namierzyć tego kogoś
oczywiście chętnie się podzielę wiedzą jak już będę znać personalia tej kanalii

pozdrawiam i chętnie przeczytam o Waszych sukcesach w walce z tym oszustem
 

Podobne tematy

Do góry