reklama
  1. Uwierz, że jesteś ok. Masz prawo mieć gorszy dzień, masz prawo czuć się zmęczona i popełniać błędy. Najważniejsze, że masz prawo być z siebie dumna. Razem z Dove świętujemy Dzień Mamy Świętuj z nami. Konkursowo/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

meridia

Temat na forum 'Diety, diety' rozpoczęty przez sylwia666, 19 Maj 2005.

1. sylwia666

sylwia666

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    siemka wszystkim mamom i nie tylko!jestem troche przy kosci chciala bym zżucić troszke sadełka czy ktoś nie ma odsprzedać meridie?próbowałam jej kiedyś jest super.ale po drugim dziecku znowu pokazało sie tu i tam troche sadełka.prosze o kontakt :D sylwia666

2. larocca

larocca

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam!!
    Mi zostalo opakowanie MERIDII ale poniewaz mam je z boliwi to ma inna nazwe tam nazywa sie IPOGRAS ale jest to to samo sprawdzilam!!!

3. reklama
  4. asica

asica

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a jak u Pani wyszla ta dietka z meridia... konkretne reultaty jakies... czy znaja moze Panie inne odpowiedniki... tzn. tańsze????

5. moniaa_

moniaa_ Mama 2004 i 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam, chciałam zapytać czy MERIDIA można kupić w Polsce?? czy nie ma tych tabletek? I jaka jest ich cena. Pozdrawiam

6. blaszako

blaszako Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  7. larocca

larocca

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Sorki ze tak dlugo nie odpisywalam, ale mialam problemy z wejsciem na stronke :-[.
    Meridia jest na polskim rynku i kosztuje cos kolo 400zl. ale nie wiem dokladnie.Ja mam ja z boliwi skad przysyla mi je kolezanka bo jest taniej. :D schudlam juz 10KG!!! niewiem jak inne dziewczyny ale ja sie czuje swietnie ,tylko mam sucho w ustach i ciagle cos pije(lepiej pic niz jesc!!ha ha :laugh:)nie ciagnie mnie tak do jedzenia!!a to juz w moim przypadku wyczyn! :laugh: oprocz tego chodze na basen i duzo spaceruje ale nic na sile.Poprawilo mi sie tez odwodnienie :laugh: to znaczy w koncu nie budze sie z opuchnietymi jak banie stopami i rekami!!!Dla mnie to byl KOSZMAR!!ale pewnie niektore z was cos o tym wiedza :).OGOLNIE MOWIAC JA JESTEM Z NICH BARDZO ZADOWOLONA POMIMO TEGO ZE SA DROGIE WARTO!!!
    aaaaa pamietajcie zeby brac je rano bo dzialaja one okolo 16godz. ja wzielam raz wieczorkiem i mialam po spaniu ;D!!

8. Kisia

Kisia Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam. A ile kosztuje ta "Meridia" z Boliwi???

9. fuck

fuck

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witajcie!! Ja biore to od niedawna. Meridie. Od lekarza na recepte. Apetyt spada do zera. W zamian musze zapłcić: np. nie moge prowadzić auta, próbowałam , ale zero koncetracji, czuje się źle, jak po silnych dziwnych prochach. To kosztuje sporo, ale lekarka mi powiedziała ze jest taka jedna apteka w Łodzi, w której mozna meridie kupić o ok. 100 zł taniej. Oczywiście bylam i kupilam i to sporao taniej. Powodzenia w chudnęciu.

10. reklama
  11. trim

trim Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Meridię w wersji tańszej (bo produkowanej w krajach gdzie nie obowiązuje prawo patentowe leków) można kupić już nawet za 150 złotych za 30 tabletek 10mg.
    To jednak prawda - kobiety w ciąży i karmiące nie powinny jej stosować - tak samo jak osoby które mają tendencję do nadciśnienia.
    Ja przyznaję - udało mi się schudnąć w ciągu miesiąca 9 kilogramów - to nie żart.

12. dorisq

dorisq

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam!
    meridie mozna zakupic u nas na rynku juz od 330 zlotych (30tabletek 10mg).Niestety trzeba "zbadać" rynek aptek, ponieważ w każdej aptece jest inna cena. Spotkałam sie nawet z ceną powyżej 400 zł. Meridię biore dopiero od kilku dni i szczerze mówiąc nie znam jeszcze rzadnych skutków ubocznych ani tym bardziej rezultatów. Byłabym wdzięczna za informacje dotyczące przebiegu kuracji za pomocą tego leku. 8)

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie