reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka po dwóch cc

Tanashiri

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Listopad 2017
Postów
190
Sluchajcie nurtuje mnie takie pytanie i nic nie mogłam znaleźć w sieci. Może mialyscie podobnie lub slyszalyscie o tym.
Zawsze mialam obfite miesiączki, i długie ok 6 dni. Średnio bolesne.
Pierwszego syna urodzilam w 14 r cieciem i po tym jak już organizm się ustabilizowal miałam okres krótszy niż przed ciążą ok 4 dni. Praktycznie bezbolesny. Drugiego syna urodzilam w 17 r. Także przez cc. W drugim pologu mocniej i dluzej krwawilam a kiedy juz znow org doszedl do siebie mialam dwie bardzo obfite ale krotkie miesiaczki. Ginekolog zapisal mi tabletki antykoncepcyjne ktore bralam rok, odstawilam bo moje libido spadlo ponizej zera. Kiedy stosowalam antykoncepcje okres byl skapy, zepelne przeciwienstwo. Tabletek nie biore od ok 8 mies a mimo to miesiaczka skapa i krotka, 2-3 dni. Czy powinnam umowic sie do gina. Krotka miesiaczke tlumaczylam tabletkami ale tyle czasu juz ich nie biore...
 
reklama
Widzisz ja jestem po 2 CC i mam straszne miesiączki... Co do długości nic się nie zmieniło ale są bardzo obfite.
 
Do góry