reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiaczka w ciązy

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dołączył(a)
6 Grudzień 2019
Postów
6
Hej,miala któraś z was miesiączke podczas ciązy? Albo miesiac po miesiacu krwawienie ktore przypominalo okres
 
reklama
Rozwiązanie
U
nie zamieszczaj stale tych samych tematów.Twoja dziewczyna NIE JEST W CIĄŻY i w czterech poprzednich tematach otrzymałeś te same odpowiedzi. Jeżeli testy są negatywne a miesiączka jest to jak może być ciąża??? Ile Ty masz chłopcze lat ?????

Myślę, że ma góra 15 lat, a jego dziewczyna z 13 skoro uważają, że mając normalnie okres i wiecznie negatywne testy, że ona jest w ciąży. To już u nich jakaś paranoja musi być.
Hej prosze nie oceniajcie mnie

robilismy test w 10 i 11tyg miemanej ciazy(z moczu negatywne)
Miala 3 miesiaczki dziewczyna
Ale sporo objawow nudnosci raz zemdlala
Czy jest mozliwosc ze jest w ciazy?
Nie, żaden test w 11 tygodniu nie wyjdzie negatywny, a z takimi objawami to już lekarz a nie forum. Serio.
 
nie zamieszczaj stale tych samych tematów.Twoja dziewczyna NIE JEST W CIĄŻY i w czterech poprzednich tematach otrzymałeś te same odpowiedzi. Jeżeli testy są negatywne a miesiączka jest to jak może być ciąża??? Ile Ty masz chłopcze lat ?????
 
reklama
Hej prosze nie oceniajcie mnie

robilismy test w 10 i 11tyg miemanej ciazy(z moczu negatywne)
Miala 3 miesiaczki dziewczyna
Ale sporo objawow nudnosci raz zemdlala
Czy jest mozliwosc ze jest w ciazy?

Dziwny jest ten świat, jak Boga kocham nie ogarniam go.

Chcecie mieć życie seksualne bez stresu, że zaskoczycie?

Albo niech partnerka łyka antykoncepcje albo Ty podejmij się wazektomii i będzie z głowy :)
 
reklama
Hej prosze nie oceniajcie mnie

robilismy test w 10 i 11tyg miemanej ciazy(z moczu negatywne)
Miala 3 miesiaczki dziewczyna
Ale sporo objawow nudnosci raz zemdlala
Czy jest mozliwosc ze jest w ciazy?

1. W ciąży nie ma się miesiączki.
2. Na tym etapie żaden test nie wyjdzie negatywny, jeśli ciąża by była.
3. Jeśli nie ma się pojęcia o takich sprawach to nie jest się gotowym na seks.
4. To już Twój kolejny temat o tym samym.
5. Istnieje coś takiego jak antykoncepcja.
6. Możliwość ciąży jest zawsze, gdy uprawia się seks.
7. Nudności nie świadczą o ciąży.
8. Omdlenia nie świadczą o ciąży.
9. Przez ten czas, co piszesz te tematy i czytasz odpowiedzi już dawno zrobilibyście kolejny test albo Beta HCG.
10. Nie rozumiem jak można mieć okres i dalej twierdzić, że to na pewno ciąża mimo negatywnych testów.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry