reklama

miseczka z przyssawką

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez noelia, 3 Kwiecień 2006.

1. noelia

noelia basieńka

Drogie mamusie mam takie pytanko??
    Czy któraś z was używa lub używała miseczki z przyssawkami np,firmy chicco.
    ta miseczka trzyma się blatu na przyssawkę i jak dziecko je to się nic nie przesunie nie spadnie i dzieciątko może sobie do woli grzebać
    chciałabym wiedziec czy ta miska zdaje egzamin czy faktycznie się ładnie trzyma np.drewnianego blatu na krzesełku do karmienia,moje dziecko bardzo chce samo jejść ale karzdy talerzyk ląduje na ziemi,a taka miseczkę widziałam w AUSCHEN
    Proszę o odpowiedz :)

2. nikita33

nikita33 Fan(ka)

My mamy taką miseczkę, kupiliśmy ją w Smyku, ale pewnie nie różni się niczym od innych. Teraz co prawda już nie musimy używac przyssawki, ale swego czasu bardzo się przydawała. Trzymała się dobrze drewnianego blatu, nie odklejała się z byle powodu, dzieciaczkowi łatwiej było z niej jeść. No a poza tym ma ładny obrazek na dnie, co było dodatkową motywacją do jedzenia. Generalnie uważam, że to dobra sprawa i napewno warto kupić.

pozdrawiam
    nikita

3. reklama
  4. noelia

noelia basieńka

Dzięki nikita33 rozwiałaś moje wszystkie wątpliwości, teraz mam pewność że będzie to pomocna rzecz :laugh:

5. __aneczka_

__aneczka_ Zaciekawiona BB

u nas ta miseczka się bardzo przydała ale przyssawka już mniej. To pewnie zależy od maluszka a raczej jego "zdolności". Natalka jadła bardzo grzecznie i jak tylko zakładałam tę przyssawkę (bo bmożna było ją ściągnąć) to zaraz chciała abym ją ściągnęła, coś się jej nie spodobała.....

6. SIABA

SIABA Fanka BB :)

ja mam miseczkę babyono razem z kubeczkiem i sztućcami i musze przyznac, że wszystko nam się bardzo sprawdza. Mały dopiero się uczy jeść samodzielnie i dzięki przyssawce nie może ruszyć miski i wywalic zawartośći - choć kombinuje jak może :)

Poleć forum