reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

miseczka z przyssawką

noelia

basieńka
Dołączył(a)
14 Grudzień 2005
Postów
4 104
Miasto
Belfast
Drogie mamusie mam takie pytanko??
Czy któraś z was używa lub używała miseczki z przyssawkami np,firmy chicco.
ta miseczka trzyma się blatu na przyssawkę i jak dziecko je to się nic nie przesunie nie spadnie i dzieciątko może sobie do woli grzebać
chciałabym wiedziec czy ta miska zdaje egzamin czy faktycznie się ładnie trzyma np.drewnianego blatu na krzesełku do karmienia,moje dziecko bardzo chce samo jejść ale karzdy talerzyk ląduje na ziemi,a taka miseczkę widziałam w AUSCHEN
Proszę o odpowiedz :)
 
reklama
My mamy taką miseczkę, kupiliśmy ją w Smyku, ale pewnie nie różni się niczym od innych. Teraz co prawda już nie musimy używac przyssawki, ale swego czasu bardzo się przydawała. Trzymała się dobrze drewnianego blatu, nie odklejała się z byle powodu, dzieciaczkowi łatwiej było z niej jeść. No a poza tym ma ładny obrazek na dnie, co było dodatkową motywacją do jedzenia. Generalnie uważam, że to dobra sprawa i napewno warto kupić.

pozdrawiam
nikita
 
u nas ta miseczka się bardzo przydała ale przyssawka już mniej. To pewnie zależy od maluszka a raczej jego "zdolności". Natalka jadła bardzo grzecznie i jak tylko zakładałam tę przyssawkę (bo bmożna było ją ściągnąć) to zaraz chciała abym ją ściągnęła, coś się jej nie spodobała.....
 
ja mam miseczkę babyono razem z kubeczkiem i sztućcami i musze przyznac, że wszystko nam się bardzo sprawdza. Mały dopiero się uczy jeść samodzielnie i dzięki przyssawce nie może ruszyć miski i wywalic zawartośći - choć kombinuje jak może :)
 
Do góry