reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko modyfikowane INACZEJ NIŻ Z BUTELKI poradźcie!

Madzia82o

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Czerwiec 2012
Postów
28
Witam,
czy któraś z Was ma lub miała problem z odstawieniem butelki? Młody ma już 1,5 roku i nadal pije mleko z butli...:zawstydzona/y: Do niedawna pił też tak picie naprzemian z niekapkiem 360 stopni i zwykłym kubeczkiem, ale już staram się w domu nie podawać mu picia z butli. Zwykłego niekapka nie toleruje, woli się nie napić chociaż mu się chce, niż męczyć się z niekapkiem.. Ale zupełnie nie wiem jak ugryźć temat z mlekiem. Pije rano i wieczorem przed snem, taki rytuał nam się utarł. Obawiam się że z czegoś innego niż butla nie wypije, tylko ewentualnie weźmie parę łyków. A do butli jak się przyssie to wypije wszystko duszkiem.. Jakie są Wasze doświadczenia?
 
reklama
ojj jak ja Ci zazdroszczę!!!! u nas znowu na odwrót...mały za Chiny nie chce mleka, a z butelki to już nie ma mowy:no: zanim skończył roczek już nie pił wody czy soczków z butelki, a mleko tylko nad ranem i to na w pół śpiąco. A teraz ma 15 miesięcy i chyba już tego porannego mleka nie będę dawać, bo wypija ledwo 50-60ml, więc głodny nie jest...A ja bym chciała żeby pił to mleczko:-( Na kolację i śniadanie muszę mu dawać kaszki na mleku, choć ich nie chce już. Ale tak to by nie miał tego mleko w ogóle w ciągu doby.
Moim zdaniem...jeśli synek chce mleka - ja bym mu dawała. Może próbuj wlewać to mleko do różnych kubków, może jakiś inny niekapek mu podpasuje? ale jeśli chodzi o samo mleko to moim zdaniem dobrze, że jeszcze pije.
 
No widzisz, zupełnie odwrotnie masz.. :) Mój kaszek też już nie chce jeść od jakiegoś czasu. Ile ja się tych kaszek nawyrzucałam bo się przeterminowały od otwarcia.. Nawet Sinlac który był najdłużej, poszedł w odstawkę. A z tym mlekiem to spróbuję kupić jakąś butelkę do której można dokupić smoczek niekapek miękki silikonowy. Może to przejdzie. Choć nie wiem już sama co bardziej powoduję wady zgryzu, butelka czy niekapki..
 
Do góry