reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko następne.

Styl jest wazny. Beyonce by nie istniala gdyby nie styl. Tak wiec tego, No. Styl jest wazny.
Moj czas jest cenny tak wiec dzięki.
Co do muzyki, to zauważyłam, ze duży wpływ ma tempo. R&B jest szybsze, w większości przypadków, niż muzyka klasyczna wiec mleko się po prostu szybciej wymiesza. Jest to pozytywna rzecz, zwłaszcza przy nocnych karmieniach.
Dziecko to nie pies a zmiana mleka to nie zmiana karmy u koni. Wiekszosc osób wie, ze mleko 1, 2 i 3 różnią się zawartoscia witamin. Zapotrzebowanie u dziecka zmienia się wraz z wiekiem. Mleka te nie różnią się składem samym w sobie.
Mozna wiec podać 2 bezpośrednio po 1. Ale wydawało mi się, ze to wiedza szeroko dostępna….
W przeciwieństwie do kultury, niestety:)
 
reklama
My już na mleku 3. Za każdym razem gdy przechodziliśmy na kolejny numer nie mieszkałam ze starym i było w porządku.
A ludźmi na tym forum się nie przejmuj. Mnie też czasem to zniechęca... Ale nie wszyscy tacy są :-)
 
Ja również mieszałam - tak polecił mi lekarz :) najpierw proporcje na korzyść mleka pierwszego, później kolejnego. Cały proces trwał dwa dni przy każdorazowej zmianie :)
 
Do góry