reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko, papki i kanapki, czyli nowe pokarmy w diecie maluszkow :-)

reklama
była "afera słoiczkowa" że Gerber MOM a nie mięso sprzedaje, ale chyba już się poprawili i teraz samo dobre mięsko jest ale radzę czytać skład :p
p.s chodziła o słoiczki tylko z mięsem, nie zupki i itp
 
My tez królika mamy po porcjowanego w zamrażalniku ale nie jestem pewna czy małego nie uczulał i musiałam na jakis czas odstawic,indyk tak samo.Ech w ogóle mamy bardzo ciężko z dietą,wszystko go uczula nawet sinlac,niektóre wit d ,nawet drosetux homoepatyczny ,niektóre kosmetyki.W zasadzie to znowu gotuję mu tylko ziemniak,dynia,marchew i oliwa z oliwek,jabłuszko,jagoda.Czekam aż skóra oczyści się do raszty i ruszamy od nowa,liszaje schodza,krostki i sucha skórkę nadal mamy ale już lepiej po półtora tygodniowym detoxie.Ja karmie ale nie jadam zadnych nowości wolę dziecku nowośc dac.A ja wytrzymałam 8 miesięcy na ostrej diecie to i wytrzymam jeszcze troche.Marcel jest dla mnie jeszcze większa zagadką alergiczną niż Alan:dry:
Lilijanna ty mi powiedz jak ty tego młódka przyrządzisz ,bo jakoś nie potrafie tego ogarnąc,toc to tylko taka błonka tam jest jakieś mięsko,czy to tylko rosół będzie.Z dużego to rozumiem że jakiegoś piersiaka się wykroi ale z młodziaka:baffled:
 
Beacia no to rzeczywiście ciężko z tą alergią, podziwiam to że jesteś tyle czasu na ścisłej diecie.

Z tymi gołąbkami to słuchajcie śmieszna historia, bo ja jestem typowa miastowa i mięso widuję w sklepie w postaci sznycli, filetów, udek itp.
No i ostatnio dzwoni do mnie koleżanka i mówi że ma dla mnie gołąbka. Ja zgłupiałam, bo po co mi gołąbek? myślałam że to jakiś taki w klatce jak papużka czy coś :))) ona mi mówi że normalny gołąbek taki na rosół, a ja szok, no bo jak to - gołąb taki normalny gołąb jak w mieście latają? nie mogłyśmy się dogadać bo dla niej to normalka że gołębie hodowlane się jada, a dla mnie to kosmos pomieszany z egzotyką. Haha :))) no i dała mi tego gołąbka zamrożonego, boze co ja teraz z tym zrobie :-D

Kobietki a przepiórcze jaja to ile czasu gotować? bo mój młody smyk nie lubi zwykłych jajek to mu kupiłam przepiórcze, może tych nie wyczuje w obiadku.
Poza tym u nas z jedzeniem były cyrki, bo młody przez 2 tygodnie pluł jedzeniem na odległość, miałam kaszki i zupki we włosach, ciuchy do prania. Powoli mu to przechodzi na szczęście.
 
stokrotko ale jak ze sloiczka? samo jest w sloiczku? bo ja nie kumam :(


pisząc o miesku ze słoiczka miałam na myśli dania z mięskiem bądź z rybką chyba źle sie wyraziłam :zawstydzona/y:

Ja idę jutro królika zakupić i czekam aż dziadka gołębie będą mieć pisklaki, wtedy w łeb i do gara. ;-)

nie mogę czytać takich rzeczy :-(

u nas młody przeprosił sie z owocami, nawet ostatnio kasze mannę z serii "Na dobranoc" wszamał i nie musiałam mu podgrzewać :szok::tak:
poza tym próba z chrupkiem wypadła kiepsko :no:
 
reklama
Do góry