reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Mlekotok - prolaktyna w normie

Katarzynka111

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Już mi trochę głupio, bo nie robię nic innego, tylko zadaję Wam pytania😅. Ale jestem zielona w temacie, internet różnie mówi, a do gina dopiero się umówię.
Ok. 6 lat brania tabletek, odstawione w październiku. W grudniu po owu pojawił się dziwny mlekotok, mocniejsze niż zwykle bóle piersi, miesiączka poprzedzona plamieniem przyszła w terminie. Myślałam że przejdzie, że pewnie prolaktyna po tabletkach musi się wyrównać - w tym miesiącu sytuacja się powtórzyła. W czwartek jednodniowe plamienie, przerwa, wczoraj miałam dostać miesiączkę, na razie czekam. Przyjdzie, nie łudzę się, co inne mnie zastanawia...
Robiłam badania, prolaktyna w normie!
Skąd mlekotok, plamienia, skoro poziom PRL jest dobry?? Jutro zapisuję się do lekarza, ale może któraś z Was tak miała...

reklama
Rozwiązania
0
ja mam problem z prolaktyną i praktycznie cały czas mam mlekotok cykl mi się skrócił i co jakiś czas mam plamienia. byłam u gin i powiedział ze jest wszystko ok. mam dwa torbieliki na prawej i lewej piersi ale tym mam się nie przejmować, sam też nie wiem co mam robić

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Pytanie czy robiłaś prolaktyne czy progesteron? Bo to progesteron może powodować plamienia. Prolaktyne robiłaś po obciążeniu?

Karolina94

Rozwiązania
0
Robiłaś prolaktyne po tabletce.? Tez miałam ten problem, zwykle badania wyszło mi w normie a po tabletce wynik o 10 razy za duży. Dostałam dostinex na pol roku, a po dwocg tygodniach bol ustapil

Katarzynka111

Rozwiązania
0
Robiłam prolaktynę, byłam pewna że wynik wyjdzie zły, tak mi wszystko pasowało że i plamienia powiązałam z nią.
Bez obciążenia, miałam nadzieję że zwykłe wystarczy. Bo teraz podaje się głównie metoklopramid, prawda? I tu pojawia się problem - alergia, i to ta z gatunku bezpośredniego zagrożenia życia :/

Karolina94

Rozwiązania
0
Robiłam prolaktynę, byłam pewna że wynik wyjdzie zły, tak mi wszystko pasowało że i plamienia powiązałam z nią.
Bez obciążenia, miałam nadzieję że zwykłe wystarczy. Bo teraz podaje się głównie metoklopramid, prawda? I tu pojawia się problem - alergia, i to ta z gatunku bezpośredniego zagrożenia życia :/
Może udaj sie w takim razie do endokrynologa. Moze on cos doradzi. Ginekolog raczej nic nie pomoże, bo to problem hormonalny

Katarzynka111

Rozwiązania
0
Może udaj sie w takim razie do endokrynologa. Moze on cos doradzi. Ginekolog raczej nic nie pomoże, bo to problem hormonalny
To znaczy tak, jasne, mam już poleconego od znajomej ginekologa-endokrynologa, tyle że prywatnie, bo terminy u mnie wszędzie powalają. Najpierw pójdę do mojego gina, przyjmie mnie szybko to może chociaż jakieś badania zleci

reklama

Katarzynka111

Rozwiązania
0
Kobietki! A czy to teoretycznie możliwe, że w pierwszym cyklu organizm jeszcze się normował po tabletkach, a w kolejnym objawy podobne, ale po prostu zwiastowały ciążę? Plamienie musiało być implantacją... Coś mnie tknęło wczoraj wieczorem, mimo że czułam się podobnie jak na @, ale pół dnia miałam nudności, okres się nie pojawił, rano zrobiłam test...
Oczywiście do lekarza idę pędem, żeby wykluczyć złe hormony, pytam bardziej żeby się uspokoić...
Ps.2 cykl starań❤
IMG_20200120_064305.jpg

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Kobietki! A czy to teoretycznie możliwe, że w pierwszym cyklu organizm jeszcze się normował po tabletkach, a w kolejnym objawy podobne, ale po prostu zwiastowały ciążę? Plamienie musiało być implantacją... Coś mnie tknęło wczoraj wieczorem, mimo że czułam się podobnie jak na @, ale pół dnia miałam nudności, okres się nie pojawił, rano zrobiłam test...
Oczywiście do lekarza idę pędem, żeby wykluczyć złe hormony, pytam bardziej żeby się uspokoić...
Ps.2 cykl starań❤Zobacz załącznik 1070235
No krecha piękna. Jasne, że mozliwe. Gratuluję

reklama
Do góry