reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mlekotok - prolaktyna w normie

Katarzynka111

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2019
Postów
693
Już mi trochę głupio, bo nie robię nic innego, tylko zadaję Wam pytania😅. Ale jestem zielona w temacie, internet różnie mówi, a do gina dopiero się umówię.
Ok. 6 lat brania tabletek, odstawione w październiku. W grudniu po owu pojawił się dziwny mlekotok, mocniejsze niż zwykle bóle piersi, miesiączka poprzedzona plamieniem przyszła w terminie. Myślałam że przejdzie, że pewnie prolaktyna po tabletkach musi się wyrównać - w tym miesiącu sytuacja się powtórzyła. W czwartek jednodniowe plamienie, przerwa, wczoraj miałam dostać miesiączkę, na razie czekam. Przyjdzie, nie łudzę się, co inne mnie zastanawia...
Robiłam badania, prolaktyna w normie!
Skąd mlekotok, plamienia, skoro poziom PRL jest dobry?? Jutro zapisuję się do lekarza, ale może któraś z Was tak miała...
 
reklama
Rozwiązanie
Kobietki! A czy to teoretycznie możliwe, że w pierwszym cyklu organizm jeszcze się normował po tabletkach, a w kolejnym objawy podobne, ale po prostu zwiastowały ciążę? Plamienie musiało być implantacją... Coś mnie tknęło wczoraj wieczorem, mimo że czułam się podobnie jak na @, ale pół dnia miałam nudności, okres się nie pojawił, rano zrobiłam test...
Oczywiście do lekarza idę pędem, żeby wykluczyć złe hormony, pytam bardziej żeby się uspokoić...
Ps.2 cykl starań❤Zobacz załącznik 1070235
No krecha piękna. Jasne, że mozliwe. Gratuluję
ja mam problem z prolaktyną i praktycznie cały czas mam mlekotok cykl mi się skrócił i co jakiś czas mam plamienia. byłam u gin i powiedział ze jest wszystko ok. mam dwa torbieliki na prawej i lewej piersi ale tym mam się nie przejmować, sam też nie wiem co mam robić
 
Robiłaś prolaktyne po tabletce.? Tez miałam ten problem, zwykle badania wyszło mi w normie a po tabletce wynik o 10 razy za duży. Dostałam dostinex na pol roku, a po dwocg tygodniach bol ustapil
 
Robiłam prolaktynę, byłam pewna że wynik wyjdzie zły, tak mi wszystko pasowało że i plamienia powiązałam z nią.
Bez obciążenia, miałam nadzieję że zwykłe wystarczy. Bo teraz podaje się głównie metoklopramid, prawda? I tu pojawia się problem - alergia, i to ta z gatunku bezpośredniego zagrożenia życia :/
 
Robiłam prolaktynę, byłam pewna że wynik wyjdzie zły, tak mi wszystko pasowało że i plamienia powiązałam z nią.
Bez obciążenia, miałam nadzieję że zwykłe wystarczy. Bo teraz podaje się głównie metoklopramid, prawda? I tu pojawia się problem - alergia, i to ta z gatunku bezpośredniego zagrożenia życia :/
Może udaj sie w takim razie do endokrynologa. Moze on cos doradzi. Ginekolog raczej nic nie pomoże, bo to problem hormonalny
 
Może udaj sie w takim razie do endokrynologa. Moze on cos doradzi. Ginekolog raczej nic nie pomoże, bo to problem hormonalny
To znaczy tak, jasne, mam już poleconego od znajomej ginekologa-endokrynologa, tyle że prywatnie, bo terminy u mnie wszędzie powalają. Najpierw pójdę do mojego gina, przyjmie mnie szybko to może chociaż jakieś badania zleci
 
reklama
Kobietki! A czy to teoretycznie możliwe, że w pierwszym cyklu organizm jeszcze się normował po tabletkach, a w kolejnym objawy podobne, ale po prostu zwiastowały ciążę? Plamienie musiało być implantacją... Coś mnie tknęło wczoraj wieczorem, mimo że czułam się podobnie jak na @, ale pół dnia miałam nudności, okres się nie pojawił, rano zrobiłam test...
Oczywiście do lekarza idę pędem, żeby wykluczyć złe hormony, pytam bardziej żeby się uspokoić...
Ps.2 cykl starań❤️
IMG_20200120_064305.jpg
 
Kobietki! A czy to teoretycznie możliwe, że w pierwszym cyklu organizm jeszcze się normował po tabletkach, a w kolejnym objawy podobne, ale po prostu zwiastowały ciążę? Plamienie musiało być implantacją... Coś mnie tknęło wczoraj wieczorem, mimo że czułam się podobnie jak na @, ale pół dnia miałam nudności, okres się nie pojawił, rano zrobiłam test...
Oczywiście do lekarza idę pędem, żeby wykluczyć złe hormony, pytam bardziej żeby się uspokoić...
Ps.2 cykl starań❤Zobacz załącznik 1070235
No krecha piękna. Jasne, że mozliwe. Gratuluję
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry